MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rüya dizisi son bölüm izle: 4. bölümde Elif kaçtı mı, kaçırıldı mı?

Rüya dizisi son bölümü ile an itibariyle internetten izlenebilir durumda. 4. bölüm fragmanı ile izlediğiniz gibi: Rüya dizisi son bölüm ile Elif'in kaçırılmasına tanıklık ettik. Fakat şimdi de kafalarda şu soru işareti yatıyor: 4. bölümde, Elif kaçtı mı, yoksa kaçırıldı mı? Bunun cevabını dizinin 4. bölümünü internetten izleyerek bulabilirsiniz. İşte Rüya dizisi son bölüm izleme bağlantıları ve 4. bölüm hakkında diğer detaylar...

Rüya dizisi, yayınlanan son bölümü ile yine izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin 4. bölümü bir 'kaçırılma' olayı ile gündemdeydi. Dizinin son bölümünde Elif, Selami tarafından kaçırıldı mı, yoksa Elif yanlış bir hamleyle kendisi kaçmış gibi mi göründü? Zira, fragmanda olmasa da Rüya dizisi son bölüm ile açıkçası ilk dakikalarda böyle bir izlenim vardı.

Dizinin 4. bölümü, TV yayını ardından Star TV tarafından internete yüklenildi.

Rüya dizisi, son bölümleri ile birlikte sosyal medyadaki yorumlar göz önünde bulundurulduğunda ilk bölümlerindeki heyecanı, izleyicilerine aktaramıyor. Rüya dizisi yeni bölümleriyle diziseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Tasarımcı olmak isteyen Elif ve zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'ın aşkını anlatan Rüya’nın son bölümüne evlilik teklifi damga vurdu. Son bölümde, evlilik heyecanı yaşayan Buluıt- Elif çifti finalde kötü bir sürpriz yaşadı.

Peki Rüya dizisi son bölümde neler oldu? Elif Selami'den kurtulabilecek mi? Rüya dizisinde İnan, Faysal'dan Elif'in yerini öğrenebildi mi? İpek, Cemre arkadaşlığı devam ederken İpek'in Cemre'yi oyuna getirmesi nasıl sonuçlanacak? Tüm bunlar olurken Elif ve Bulut nikah masasına oturabilecek mi?

Rüya dizisi son bölümünü aşağıdaki bağlantımıza tıklayarak tüm bu soruların yanıtını bulabilirsiniz.

4. bölüm izle! (Star TV)

RÜYA DİZİSİ SON BÖLÜM: ELİF KAÇIRILDI MI? YOKSA BAŞKA BİR ŞEYLER Mİ VAR?

Son bölümde Faysal, Elif'i Selami'ye teslim etti. Rüya dizisinde Elif'in sesi kulağında çınlarken, vicdan azabıyla evinin yolunu tututtu. 4. bölümde Elif ise Selami ile baş başa kalmış olduğu metruk evden kurtulma yollarını aradı, durdu. Ruhşan'ın Gülendam ve Faysal'la yapmış olduğu işbirliğinden şüphelenen Cihan'ın, Ruhşan’la arasındaki gerginlik giderek artmaktadır. Alaz, İnan'a Faysal'ın Elif'i kaçırdığı bilgisini verdi. İnan önce kabul etmek istemez ancak tüm gerçeği öğrenmek için Faysal'ın ağzını aradı.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler