MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rüya dizisi son bölüm izle: 6.bölümde umutlardan ayrılığa!

Rüya dizisi, son bölüm ile bu akşam TV yayınının ardından internette takipçileriyle buluştu. Rüya 6.bölümde, dizinin entrika seviyesi artarken; dizinin dramatize yönü daha ağırlıklı olmaya başladı. Dizinin son bölümü, Bulut ile Elif arasındaki boşanma krizine dikkat çekti. Böylece akrabaların dilekleri gerçek oldu: Elif ve Bulut boşanıyor! Haberimizden Rüya dizisi son bölümü izleyebilir, 6.bölüm ile ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Rüya dizisi son bölümü, Show TV'deki prime time yayınının hemen ardından internette takipçileriyle buluşturuldu. Dizinin entrika oranı gittikçe artış gösterirken; ayrılıklar diziye damga vurdu. Her hafta salı günleri ekranlara gelen Rüya'da daha önceki sevgilerin yerini ayrılıklar ve boşanmalar aldı. Dizinin 6.bölümüne "Ne kadar hızlı evlendiyseniz, o kadar hızlı da boşanırsınız" cümlesi damgasını vurdu. Özetle; artık Rüya dizisinin takipçilerinde "Sahi, bunlar neden bu kadar aceleci davrandı?" sorusu bulunuyor.

Rüya dizisi son bölüm izle:

Rüya son bölümde Elif, kendisi için hazırlanan nikah masasına oturmuş ve Bulut'un teklifine "Evet" diyerek evliliklerini onaylamıştı. Bulut’un annesi ise gelininin ailelerine layık olmadığını düşünerek “Benim ne işim vardı o düğünde Allah aşkına” demişti. Elif ve Bulut’un ayrılması için her türlü yolu deneyen kişiler bu kez iş birliği yapacak ve çiftin boşanmasına önayak olacağı anlaşıldı.Elif’in uzun zaman sonra amacına ulaşarak aşık olduğu adamla evlenmiş ve geçirdiği mutlu dakikalara inanamadığını belirtmişti. Bulut ise ailesinin mirastan reddetme durumuna rağmen Elif’le evlenmekten vazgeçmemişti.

RÜYA DİZİSİ SON BÖLÜMDE (6.BÖLÜM) NELER OLDU?

Rüya dizisinin 6.bölümü yayınlanmasıyla birlikte; gizli kalan gerçeklerin peş peşe açığa çıktı. Öte yandan konuşma yapmak üzere gittiği evde saldırıya uğrayan Bulut’un annesi başına aldığı darbe ile ağır yaraladı. 6.bölümde annesinin durumundan habersiz olan Bulut ise Elif’i kurtarmak için elinden geleni yapmaya devam etti. Sevdiği adam için ondan vazgeçmeyi dahi göze alan Elif ise ayrılmalarının tek çare olduğunu düşünmeye başladı. Rüya dizisinde armağındaki yüzüğü çıkarmak zorunda kalan Elif, boşanmasını isteyen akrabalarını mutlu ederken kendisi gözyaşları içerisinde kaldı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler