MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rüya dizisi son bölüm izle: 7. bölüm ile bir Cihan harbi!

Rüya dizisi, son bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı! Dizinin 7.bölümünde yalanlar, tartışmalar ve kavgalar öne çıkarken iki kadının gerginliği Rüya dizisi 7.bölüme damga vurdu! Rüya dizisi izleyicileri diziye karşı olumlu düşünseler de, görünüşe göre Rüya dizisi finale hazırlanıyor... Cevapsız sorular, yalanlar, dolanlar ve dahası, Rüya dizisi son bölümünde... Haberimizden, internetten izleme bağlantısını ve dizi hakkında diğer detayları bulabilirsiniz!

Rüya dizisi, bir yaz dizisi formatıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Yayınlanan 7. yeni bölümün ardından, internete son bölüm olarak yüklendi ve izlenebilir durumda. Rüya dizisi, her hafta salı günü Show TV'de yayınlanıyor. Bununla birlikte; görünüşe göre Rüya, 9.bölüm veya 10. bölümde finalini gerçekleştirecek.

Son bölümde çekişmeler ve kavgaya varan tartışmalar geldi önümüze. Rüya dizisi son bölümde, Elif, ilk kez Yıldız'a yalan söyledi ve bu yalanı zoraki olarak açığa çıktı. Elbette bu durum da iki kadın arasında amansız bir çekişmeye dönüştü. Asıl mesele, Ruhşan'ın, Şahika'nın çalıştığı heykel atolyesine gitmesiyle başladı zira... İkisinin arasındaki gerginlik böylece kavgaya dönüştü.

RÜYA DİZİSİ SON BÖLÜM İLE NELERE TANIKLIK ETTİK? İŞTE İPUÇLARI!

Dizinin son bölümü, Alaz ve Elif arasındaki savaşın giderek güçlendiği; Cihan’la ilgili sır perdesini aralamak isteyen Ruhşan’ın ipucu bulmaya çalıştığı ve Elif’in, Bulut’la konuşmak isteyen Yıldız’a tokat attığı tanıtım heyecanı arttırdı.

Rüya son bölüm izle!

7.bölümde İnan, İsa’ya Faysal’ın kendisini polise ihbar ettiğini ve Selami’nin gömülü olduğu yeri bildiğini açıkladı. İnan babasının yapmış olduğu hainliği kabul edemedi, Sırrı’nın yanına gider ve tüm gerçekleri anlattı. Rüya dizisi son bölüm ile Sırrı’nın İnan ve İsa ‘ya vereceği ceza nedir? Elif yüzük konusunda çıkmaza girdi. İpek, Elif’in yalan söylediğini anlamış Yıldız’ı kayıp yüzük konusunda köşeye sıkıştırıldı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler