SPOR

CANLI

'Sabri kadro dışı bırakılsın'

Galatasaray taraftarı, Sabri Sarıoğlu konusunda adeta isyan etti.

'Sabri kadro dışı bırakılsın'

Galatasaray’da Sabri Sarıoğlu’nun Kasımpaşa maçındaki kötü futbolu eleştirileri de beraberinde getirdi.

Sezon başında ücretine ciddi zam yapılan ve bundan dolayı eleştirilerin odağındaki isimlerden olan tecrübeli futbolcu, 1 maçta daha ilk 11’de başlarsa sözleşmesi Umut Bulut’ta olduğu gibi otomatik olarak uzayacak.

Özellikle Kasımpaşa maçından sonra taraftarların sosyal medyada bu duruma tepki gösterdiği ve yöneticilerden bu oyuncunun kadro dışı bırakılmasını istediği dikkat çekti.

İşte o tepkilerden en çarpıcı olanı;


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Sadece sabri değil, burak, umut, hamit altıntop, tarık çamdal, umut bulut, semih, chedju, denayer gitmeli istemiyoruz!!! Hele hamit hep sakat hep ameliyatlı ne besliyonuz bu hamiti tek taraflı sözleşmeyi feshet gönder yahu!!!
@king_play Chedjou ve Denayer bir şey mi yaptı sana? Adamlar çıkınca en kötü mücadele ediyor, ya diğerleri?
Sen sözleşme şartlarını biliyormusun acaba? Sıkıysa feshetsinler de görelim. Parayı verir gönderirsiniz. Ama senin üçkâğıtçı ve dolandırıcı rezil takımın senin istediğin şekilde hareket edemez. Tapu gibi sözleşme yaptırmış Hamit efendi. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Helal olsun bu topçuya. Oynamadan takır takır parayı alacaak. Besleyeceksiniz mike mike. Pu hahahahahaaaa.
Galatasaray da ruhsuz oynayan sabri, burak, kenarda oturan tarık çamdal, hep sakat olan hamit milyon eurolar kazansın!!!!
sen akılsızsan sabri ne yapsın bu memleketin denizi de kerizi de bitmez diye boşuna dememişler
Takım
O
Av
P
Geri Dön