MAGAZİN

Sahnede LGBT bayrağı açan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den şok tepki! 'Evli Erol Köse'yi...'

Sahne kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen başarılı şarkıcı ve söz yazarı Gülşen,, önceki akşam Antalya konserinde LGBT bayrağı açtı. Gülşen'in bu hareketi sosyal medyayı ve hayranlarını ikiye bölerken meslektaşı Tuğba Ekinci'den şaşkına çeviren bir yorum geldi. Ekinci, Gülşen için ''Hareket kral da karakter kral değil. Evli Erol Köse'yi... '' sözleriyle dikkat çekti.

Sahnede LGBT bayrağı açan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den şok tepki! 'Evli Erol Köse'yi...'

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı. İzleyicileri ikiye bölen harekette, bir kısım Gülşen'e destek vererek alkışlarken durumdan rahatsız olan bazı vatandaşlar da konseri terk etti.

Bu hareketiyle gündem olan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den yorum gecikmedi. Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci, Gülşen'e ağır sözlerle yüklendi.

Ekran görüntüsü 2022-06-27 153648

Gülşen'in sahnede LGBT bayrağı açması ile ilgili ''Hareket kral da karakter kral değil'' diyen Tuğba Ekinci, ''Bu yere gelene kadar evli Erol Köse'yi prodüktör hesabı... Sonrasında Ozan Çolakoğlu neyse ki bekardı evlendin . Bu isimlerle ben Madonna olurdum . Yani beste meste bayrak en son işler... '' sözleriyle dikkat çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler