Şarkıcı Berkay'dan Arda Turan'a gözdağı!

Futbolcu Arda Turan'la mahkemelik olan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, 30 Ocak'ta görülecek davaya az bir süre kala çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Berkay, "Karımın hakkını kimseye yedirmem. 30 Ocak'ta herkesin gözünün içine baka baka söyleyeceklerim olacak." dedi.

Futbolcu Arda Turan, aralarında Burak Yılmaz'ın da bulunduğu arkadaş grubuyla eğlenirken, Berkay ile çıkan tartışma sonucu kafa atarak burnunu kırmıştı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'a telefonla bağlanan Berkay, Ece Erken'e önemli açıklamalarda bulundu.

Duruşma öncesi Berkay, Söylemezsem Olmaz moderatörü Ece Erken'e çok özel açıklamalarda bulundu. Ece Erken canlı yayında Berkay'ın kendisine anlattıkları şöyle anlattı: "Karımın hakkını kimseye yedirmem. 30 Ocak'ta herkesin gözünün içine baka baka söyleyeceklerim olacak! Gizlilik kararı da yok her şey açığa çıkacak."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Bizler köleyiz. Ve ya piyon. Normal bir vatandaş gitsin birinin burnunu kırsın. Sonra hastaneye gidip silah patlatsın. Ve sonra elini kolunu sallayarak hayatını surdursun. Var mı böyle bir dünya? Adalet herkese eşit olmalı. Yasalar herkese terazi gibi olmalı. Ama yok gözle görunuyor. sinan cetini olayı. oğlu neler yaptı neler. nerde adalet? Bizler piyonuz piyon. köleyiz kölelik bitmedi asla.
Çok doğru söyledin çok haklısın kardeşim katılıyorum
fatih hocamıza saygısızlık ettin biiiir adamın eşine sarktın ikiiii. !!!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler