Şaşkın Bakkal 216'dan ilk fragman yayınlandı! Şaşkın Bakkal 216 dizisi TV8'de ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncuları

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir'den sonra yeni bir dizi daha yayınlanmaya başlıyor. Ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı Şaşkın Bakkal 216 dizisinden ilk fragman yayınlandı. İşte Şaşkın Bakkal 216 dizisi yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve 1. bölüm fragmanı.

Başrollerini Zihni Göktay, Zuhal Yalçın, Levent Akkök, Ceylan Yılmaz, İsa Telci, Ayça Bildik, Mustafa Çelik, Buse Narcı, Gülten Çelik ve Yaşar Mahmutoğlu’nun paylaştığı, senaryosunu Önder Açıkbaş’ın yazdığı Şaşkınbakkal 216, 25 Ocak Cumartesi TV8’de başlıyor.

Şaşkınbakkal 216; Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da yaşayan bir ailenin etrafında gelişen komik olayları ele alıyor.

Şaşkın Bakkal 216 4

ŞAŞKINBAKKAL 216'NIN KONUSU

Evin dediğim dedik abisi Remzi iş için Japonya’ya gider. Orada otomobil yedek parça fuarını unutup, Uzakdoğu felsefi eğitimi alır ve yurda yaşam koçu olarak geri döner. Anne ve babası oğullarını görebilmenin mutluluğunu yaşarken, Kız kardeşi bu durumdan hiç memnun olmaz. Mahalleli ise hafif kaba ve dediğim dedik Remzi’yi çok özlemiştir. Remzi’nin bu dönüşü Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da eğlenceli olayların yaşanmasına neden olacaktır.
Şaşkın Bakkal 216

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
acun efendi git garibanlara yardım et çok komplekslisin para gözünü doyurmadığı gibi sinsiliğin yüz ifadene çok yansıyor insanların midesini bulandırıyorsun bu dünya sana da kalmayacak
bu gıcık adamın yaptığı her iş gibi bu da tutmaz
hangisi ünlü bunların
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler