Savaşçı 90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kılıç Timi Kerkük'teki Türklerin yardımına konuşuyor

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı yeni yıl arasının ardından 89. bölümüyle ekranlara döndü. Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman'ın başrollerde oynadığı Savaşçı'nın 90. yeni bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı. Savaşçı'da bu defa Kılıç Timi, Kerkük'te yoğun saldırı altında olan Türkleri kurtarmak için harekete geçiyor. Kutalmış Paşa'nın "Onlara Türk'ün yalnız olmadığını göster" sözleri dikkat çekiyor. İşte Savaşçı 90. bölüm fragmanı.

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman, Yeliz Akkaya ve Nazan Diper'in yer aldığı Savaşçı dizisi 4. yeni sezon 90. bölümüyle 26 Ocak Pazar akşamı ekranda olacak. Savaşçı yeni bölümde, Yüzbaşı Kağan Bozok, Kerkük'teki bir Türk köyünün örgüt tarafından saldırıya uğradığını söylüyor.

Savaşçı_89 (1)

Yüzbaşı Bozok, "Kerkük yakınlarındaki bir Türk köyü yoğun saldırı altında. Örgüt aynı zamanda sahada bulunanözel güvenlik şirketlerinden büyük destek alıyor" sözleriyle son durumu komutanına bildiriyor. Kopuz Albay'a harekete geçilmesi için emir veren Kutalmış Paşa'nın "
Herkes Türk'ü sağdan soldan sürmeye çalışıyor. Onlara Türk'ün yalnız olmadığını ve oraların bir Türk yurdu olduğunu o çetelere münasip bir şekilde göster" sözleri dikkat çekiyor. Kılıç Timi ise Kerkük'teki Türklerin yardımına yetişmek için zorlu bir göreve çıkıyor.

Savaşçı_89 (4)

SAVAŞÇI SON BÖLÜM KONUSU

Simon’un adamı Yüzbaşı Haydar’ı öldürmek için silahını doğrulturken, Yüzbaşı Kağan’ın Yörük’ü kurtarmak için tek bir şansı vardır. Kağan’ın açtığı ateşle, terör kampında ortalık karışsa da, Simon’un beklenmedik hamlesi, işleri daha da içinden çıkılmaz bir duruma getirir. Gelen haberlerle çılgına dönen Kutalmış Paşa ise karargahı alarma geçirir. Askerlerini ne pahasına olursa olsun kurtaracaktır.

Savaşçı_89 (5)

Diğer taraftan Yüzbaşı Kağan’ın da Simon’un peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Simon’u durdurmak için hemen yeni planını devreye sokarken, Kılıç Timi’nin diğer üyeleri de ona destek olmak için canını ortaya koymaya hazırdır…

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Filmin yapımcısı ve aktörleri olayı çözmüş.Nasıl olsa millet yiyor yalandan kim ölmüş ceplerde doluyor.Bir bölümde israilden mavi marmaranın öcünü almak için çekin hatta size tavsiyem ingilizlerle oynadığımız resmi maçlarda bir tane bile galibiyetimiz yok bir maç hikayesi yazın 7 - 0 yenelim.Cidden bu tür filimleri izleyenlerin nasıl bir kitle olduğunu çok iyi biliyom.
Helal olsun en azından Millî duygularımızı kabartıyor, diğer diziler gibi yoldan çıkarmış boş kafalar türetmiyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler