Seda Sayan'ın transparanına Oktay Kaynarca'dan uyarı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde bir otelde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Seda Sayan, hayranlarını coşturdu. Sayan’a kendisini izlemeye gelen ve birlikte düet de yapan yakın arkadaşı Oktay Kaynarca, esprili şekilde dekolte uyarısı yaptı.

Seda Sayan'ın transparanına Oktay Kaynarca'dan uyarı

Seda Sayan transparan tercihiyle gündeme bomba gibi oturdu.

Sahneye Nur Yerlitaş imzalı, taşlarla bezenmiş, yandan yırtmaçlı ve derin dekolteli elbisesiyle çıkan Seda Sayan danslarıyla da dikkati çekti.

Şarkı aralarında hayranları ile kısa sohbetler de eden Sayan, konseri öncesinde rahatsızlandığını dile getirip, "Sizlerle buluşmadan önce sesim kısılmıştı. Sezen Aksu’yla konuştum, bana kebabiye bitkisini çiğnememi söyledi. Onun sayesinde karşınızdayım. Buradan Minik Serçe’ye teşekkür ediyorum" dedi.

5cfa9cc766a97c17ebb62151

OKTAY KAYNARCA’DAN SEDA SAYAN’A DEKOLTE UYARISI

İki saat sahnede kalan Seda Sayan, programının sonlarına doğru kendisini dinlemeye gelen yakın dostu Oktay Kaynarca’yı ikna ederek sahneye davet etti.

Seyircilerin alkışları eşliğinde sahneye çıkan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Seda Sayan ile düet yapıp ’Beyaz Giyme Toz Olur’ türküsünü söyledi.

5cfa9cb166a97c1870492e09

Düetin ardından Kaynarca, "Üzerinde taş taşımak bu olsa gerek ama biraz fazla dekolte var sanki" diyerek esprili bir şekilde Sayan’a kostüm uyarısı yaptı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
sana diyecek kelime bulamıyorum azcık yaşının kadını ol yahu
kaç yaşımda. insan biraz yaşına başına uygun giyinmeli saygı kazanmak istiyorsa tabi
iğrenç!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler