Selena Gomez'den itiraf: Böbrek nakli oldum

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez'in bir süredir gözükmemesinin sebebi ortaya çıktı. 126 milyon takipçi ile Instagram'ın kraliçesi olarak adlandırılan Selana Gomez, bu süreçte böbrek nakli olduğunu itiraf etti.

Selena Gomez'den itiraf: Böbrek nakli oldum

Genç kuşağın en gözde yıldızlarından biri olan Selena Gomez Lupus hastalığı nedeniyle The Revival adını verdiği dünya turnesini iptal edip ortadan kaybolmuştu. Selena Gomez bugüne kadar sır gibi sakladığı bir gerçeği sosyal medya sayfasında yaptığı bir paylaşımla gözler önüne serdi.

SELANA_2

25 yaşındaki Gomez, uzun süredir tedavi gördüğü Lupus hastalığı nedeniyle böbreklerinin çalışmaz hale geldiğini ve böbrek nakline gereksinim duyduğunu açıkladı.

SELANA_3

Genç yıldız Instagram sayfasında hastane yatağında çekilen bir fotoğrafını paylaşıp geçirdiği böbrek naklinin hikayesini anlattı.

SELANA_4

Bütün yaz neden kliplerinin tanıtımı için etkinliklere katılmadığını soran hayranları olduğunu belirten Selena Gomez, böylece hayranlarının merakını da giderdi.

SELANA_5

Selena Gomez, Instagram sayfasında ameliyat izlerini gösterdiği pozlarını da takipçileriyle paylaştı. Genç yıldız takipçilerine şöyle seslendi: "Geçtiğimiz birkaç ay içinde sizinle hep bunu paylaşmak istiyordum. Sağlığımın tamamen düzelmesi için buna ihtiyacım vardı. Kamuoyunun karşısında aileme ve doktor ekibine hem operasyon öncesinde ve sonrasında benim için yaptıkları her şeye teşekkür ediyorum."

SELANA_6

Selena Gomez, kendisine böbreğini veren kişinin de en yakın arkadaşı olduğunu açıkladı. Genç yıldız: "Güzel arkadaşım Francia Raisa, bana eşsiz benzersiz bir hediye verdi. Seni çok seviyorum kardeşim" diyerek kendisine böbrek donörü olan arkadaşına da teşekkür etti.

SELANA_7

Selena Gomez, mesajının en sonunda da Lupus hastalığı hakkında kamuoyunu bilinçlendirmek için açılan internet sitesine link verdi.

SELANA_8

Daha önce "Sağlığıma ve mutluluğuma odaklanmak için biraz ara verdim. Tüm hayranlarıma destekleri için teşekkür ederim" diyerek dünya turnesini iptal eden Gomez, Lupus araştırması için Güney California, Keck Tıp Fakültesi'ne bağışta bulunmuştu.

SELANA_9

Bu süreçte sık sık rapçi sevgilisi The Weeknd ile görüntülenen Gomez, ameliyat ve sağlık problemlerini gizlemeyi başarmıştı.

SELANA_10

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler