Selin Ciğerci'den duygusal paylaşım: "Bebeğin olacak deseler..."

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Instagram'dan yaptığı paylaşımda anne olma özlemini duygusal sözlerle dile getirdi.

Selin Ciğerci'den duygusal paylaşım: "Bebeğin olacak deseler..."

Geçtiğimiz ay futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci, paylaştığı bir fotoğrafa yazdığı notla annelik özlemini anlattı.

Villasının bahçesinde çekilen bir fotoğrafı paylaşan Ciğerci, "Gerçek zenginlik arkamda gördüğünüz havuzlu villa asla değil. Sağlıklı olmak, nefes almak bir de herhalde anne olmak değil mi? Bu kangurunun içi dolacak bebeğin olacak deseler hiç düşünmez çorabıma kadar verirdim" ifadelerini kullandı.

selin-ic

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

6dc0dff7e3abdb14

Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir. Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı.

5dcee77366a97cebc4f445d7

Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Selin Ciğerci, uzun süredir birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile geçtiğimiz Ekim ayında dünya evine girdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Allah seni kahretsin ne aile bıraktınız ne çocuk masumiyeti ne başka bir halt. Ulan hadi tamam yaptınız bir çocuk başka kadından adamdan aşılattın geçmişinden bu kadar kayıt yıllar yıllar geçse yine görülecek ne olduğunu bilecek o çocuk nasıl kaldıracak bunu köpek mi ediniyorsun . Allah kahretsin sizin gibi pisliğin içindeki hayatını insanlara özenilecek hayatmış gibi sunanları.
Kısaca dönmenin biridir .
Duygusal olduğunumu düşünüyon diğer tarafı düşün sonun ne olacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler