MAGAZİN

Selin Şekerci "Acı Aşk" ile dönüyor

Ekranların iri gözlü güzeli Selin Şekerci, Acı Aşk dizisiyle iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Usta isimleri bir araya getiren Acı Aşk'ta Selin Şekerci dışında pek çok iddialı isim var.

Selin Şekerci "Acı Aşk" ile dönüyor

Selin Şekerci'yi ekrana döndüren Acı Aşk yakında dizi severlerle buluşacak. Show Tv'nin yeni sezon dizilerinden Acı Aşk'tan ilk görüntüler geldi. Usta isimleri bir araya getiren Acı Aşk kadrosunda Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Türkü Turan gibi ekranların aranılan genç isimleri de var. Yayınlanan ilk fragmanıyla yakında başlayacağının müjdesini veren Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları anlatıyor. Senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol'un kaleme aldığı dizinin müzikleri ise dizi müziklerinin başarılı ismi Kıraç'ın imzasını taşıyor.

ACI AŞK KONUSU

Bir yanda Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut'un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadıkları imkânsız aşkları, diğer yanda sevgiye aç olan Sude'nin (Selin Şekerci) çırpınışı... Ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakârlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)... Bu kördüğüm nasıl çözülecek? Yolları nasıl kesişecek?

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

1988 doğumlu olan Selin Şekerci, . İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer almıştır. Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandıran Selin Şekerci, Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır. 2014 yazı itibari ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön