Semiha Şahin Emine Bulut'un haberini sunarken gözyaşlarına boğuldu

Ünlü spiker Semiha Şahin, eski eşi tarafından kızının gözünün önünde bıçaklanan Emine Bulut'un haberini sunarken gözyaşlarına boğuldu.

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından öldürülen Emine Bulut'un eşi tarafından boğazından bıçaklandıktan sonraki görüntüleri Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Cinayetin kaydedildiği videoda, kızının "Anne lütfen ölme!" feryadına Emine Bulut'un "Ölmek istemiyorum!" diyerek verdiği karşılık yürekleri dağladı. Şahin, bu anları aktarırken canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
vay, arkadaş . idamin bile yasaklandigi bu ulkede bunlari yapanlarin yanina kaliyir yo. ve Allah ta seyirci kaliyor ya. batsin boyle dunya
Allah'ın şeriatı uygulansa nerede demokrasi derler al sana demokrasi al sana insan hakları, insan hakları diye bir şey olmaz, olamaz. Hak vardır hukuk vardır kanun vardır olmalıdır ve uygulanmalidir. Allah seyirci kalmıyor insanlar şeriata uymalıdır ama malesef bunkimsenin işine gelmiyor
@hasan_yosun_1971 öyle diyorsunda şeriatle yönetilen hangi ülke iyi? tüm pisliklerin örtbas edildiği yerler arap ülkeleri biraz insanların birbirine saygılı olduğu yerleri örnek alın isveç gibi isviçre gibi kanada gibi izlanda gibi adamların saygısı insan sevgisi o kadar çok ve gayet refah düzeyleri sanki başka bir dünyadalarmış gibi yaşamalarını sağlıyor. Zamanında gerekli olan şeriat olabilir ama Allah akıl vermiş her devirin kendine göre yaşanış tarzı düşüncesi var geride kalmayın KENDİNİZİ GELİŞTİRİN lütfen yoksa namus meseleleri yüzünden daha çok kadınlarımız öldürülecek! dur demek şart!
neden bu hale geldi bu ülke , neden neden neden. bu ülkeyi yöneten neden birşey söylemez. herşeye laf yetiştiren iktidar neden susuyorsunuz neden neden neden.
Diyecek bir şey bulamıyorum artık . Hakaretler etmek istiyorum ama bıraktım hakareti nefes almak bile saçma geliyor artık .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler