MAGAZİN

Sen Çal Kapımı yeni sezon çekimleri başladı! Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den ilk kare

Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı geçtiğimiz Nisan ayında sezon finali yaparak ekrana veda etmişti. Aşk yaşadıkları ortaya çıkan dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ile Kerem Bürsin ise yeni sezon çekimlerine başladı. Sen Çal Kapımı'nın yeni sezonunda da ilk kare geldi.

Sen Çal Kapımı yeni sezon çekimleri başladı! Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den ilk kare

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı, Fox TV'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı, 17 Nisan'da ekrana gelen 39. bölümüyle sezon finali yapmıştı.

AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, oynadıkları dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte Maldivler tatiline gitmiş dönüşte ise el ele yakalanmışlardı. Kerem Bürsin ise paylaştığı Maldivler fotoğrafıyla adeta aşkını ilan etmişti.

Kerem Bürsin, sevgilisi Hande Erçel’le yaptığı Maldivler tatilinden paylaştığı fotoğrafa “Okyanusun ortasında bir kano ve sadece ikimiz. Mükemmel" notunu yazmıştı.

Ez_4MmFXMAYJ49w

YENİ SEZON ÇEKİMLERİNDEN İLK KARE

Aşk yaşadıklarını Hande Erçel ile Kerem Bürsin, dizinin yeni sezon çekimlerine başladı. Haziran ayında yeni sezonuyla ekrana dönecek olan dizinin çekimlerinden de ilk kare geldi.

E1Iq9hgXMAEA7nr


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
RTÜK görevi. Dizi deki ahlaksızlığı gerçek hayattakı ahlaksızlığa çeviren, rol arkadaşıyla birlikte olmayı meşrulaştıran bu diziye son verilmeli Ramazanda dinlemeyen bu kanal derhal kapatılmalı, bu kişiler cezalandırılmalı. Cinselliğin bu şekli, Türk örf adetlerine göre çok fazla ve meşru değil.!Katma değeri bol bol yılışma bedenini sergilemekten oteye gidemeyen başkaca da bir mariferi olmayan oyuncuk yeteneğinde olmayn bu insanlar beden istismarından kınanmalı. Her şey tip ve surattan ibaret değil..
bir kadını en kötü durumda gösteren kadın dizisi tutsun diye her oynadigi dizide erkek oyuncunun dudağına 15 cm yakinlikta oynuyo rating için. kadını basit obje olarak gosteremezsin!
şu ikili kadar gereksiz başka varsa bana söyleyin .ikisinin görevi sadece gündemde kalmak ne düzgün bir dizileri var nede faydalı bişeyleri
Geri Dön