Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminin konusu ve oyuncuları

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde aşk ile kahkaha, dans ile dostluk bir arada… Yönetmenliğini Burak Aksak’ın üstlendiği filmin başrollerinde ise Demet Özdemir ile Uraz Kaygılaroğlu var.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi, hayattaki problemlerini dansla atlatmaya çalışan bir kadının hikayesini konu alıyor. Bana Masal Anlatma ve Kara Bela’dan sonra Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkan Burak Aksak, filmiyle tam puan aldı.

sen-kiminle-dans-ediyorsun-konusu_16_9_1573650267

SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN FİLMİNİN KONUSU

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmi, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan Aysel'in hikayesini anlatıyor. Psikiyatrının da desteğiyle sorunlarını aşabilmek için dans etmeye başlayan Aysel, dans hocası Şengül'ün de yardımıyla hayata yeniden tutunuyor ve yepyeni bir sayfa açıyor! Ancak dans dışarıdan bakıldığı kadar kolay değil, durum böyle olunca zorluklar, rekabet ve yepyeni arkadaşlıklar da işin içine karışıyor! "Şengül Dans Okulu"nun öğrencilerinden biri olarak kendini kanıtlamak isteyen Aysel, okulun en iyi dansçısı olduğunu ispat etmelidir...

SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN OYUNCU KADROSU

"Sen Kiminle Dans Ediyorsun"un yönetmen koltuğunda Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Salur Kazan: Zoraki Kahraman, Ben de Özledim, Deli Dumrul gibi yapımların senarist ve yönetmenliğini üstlenen Burak Aksak oturuyor. Başrollerini Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Cabalar'ın üstlendiği komedi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Olivier Thouret, Lény Sellam gibi isimler yer alıyor. Özgür Polat’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?"un müzikleri ise Barış Diri’ye ait.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
salakca bos bir dizi
bu sene başlayan diziler 1 sene geçmeden final verecek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler