Serdar Ali Çelikler: Arda Turan, Başakşehir'de oynamak istemiyor! Aklı, gönlü Galatasaray'da

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'ın Başakşehir'de oynamak istemediğini iddia etti. Serdar Ali Çelikler, "Abdullah Avcı'da Arda Turan takıntısı var. Arda Turan sende oynamak istemiyor hocam, bu adamın aklı fikri Galatasaray'da" ifadelerini kullandı.

Serdar Ali Çelikler: Arda Turan, Başakşehir'de oynamak istemiyor! Aklı, gönlü Galatasaray'da

Başakşehir'e büyük umutlar ile transfer edilen ancak beklenen performansı sergileyemeyen Arda Turan için yorumcu Serdar Ali Çelikler çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Arda Turan'ın aklının ve gönlünün hala Galatasaray'da olduğunu ifade eden Çelikler, "Abdullah Avcı'da Arda Turan takıntısı var, nedir hocam bu takıntı? Ersun Yanal'da Tolgay Arslan, Abdullah Avcı'da da Arda Turan takıntısı var. Arda Turan sende oynamak istemiyor hocam, bu adamın aklı fikri Galatasaray'da, seni istemiyor, mutlu değil Başakşehir'de! İstemiyor seni, zorla mı yapacağız! O da bir insan sonuçta! Böyle düşünceleri olabili, çok normal! Arda, Galatasaray'a gitmek istiyor demiyorum ama Arda'nın aklı Galatasaray'da, kalmış orada! Bu adam Barcelona'da oynadı, Neymar olmadığı zaman Arda direkt 11 başladı" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Arda'nın Galatasaray'a hiçbir zararı olmamıştır. Aksine faydası olmuştur. Bu adam medya kurbanı. Demedikleri dedi diye yansıtıldı medyaya. Arda Galatasaray'ın evladıdır. Fatih Terim'de bir babalık yapıp Arda'yı Galatasaray'a getirmelidir. Galatasaray'a da bu yakışır.
Çok doğru
arda eski arda değilki. adam nirvanaya ulaşti barcada oynadi gotu basida ayri oynadi. sonucta dibe vurdu.
ama parayı başakşehir.pardon istanbul belediyesi verdi aldı.s.s oynayacak
Arda'nın bu sert ve sinirli tavırlarıyla hiçbir yerde dikiş tutturamayacağı yazılı ve görsel medyadan belli değil mi ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler