MAGAZİN

Sevda Türküsev ve Deniz Akkaya canlı yayında birbirine girdi! 'Yatağa gireceğim adama...'

Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev canlı yayında birbirine girdi! Kişilerin evleneceği kişiyi kendisinin seçmesi gerektiğini söyleyen Deniz Akkaya ile görücü usulü evliliği savunan Sevda Türküsev kavgası gündeme bomba gibi düştü. Deniz Akkaya görücü usulü evliliğe şiddetle reddetti.

Canlı Masa programında görücü usulü evlilik konusu açıldı. Konuk Sevda Türküsev, görücü usulü evliliğin ülkemizin bir değer olduğunu ve görücü usulü evlilikler azaldıktan sonra şiddetin arttığını söyleyince ortalık karıştı.

Canlı yayında söz alan Sevda Türküsev, "Görücü usulü evlilik bitti ve serbest yaşama başlandı. Bununla da kadına şiddet ve cinayet arttı. Ten uyumu diye bir saçmalık yok. Deniz hanım siz desteklemiyorsunuz diye bu ülkenin bu değerine laf söyleyemezsiniz. Siz evlilik öncesi ilişkiyi öneren bir insansınız ben de bunu desteklemiyorum" diyerek Deniz Akkaya ile tartıştı.

"YATAĞA GİRECEĞİM ADAMA AİLEM KARAR VEREMEZ"

Deniz Akkaya görücü usulü evliliğe karşı olduğunu şiddetli bir dille anlatıp bağırmaya başlayınca ortalık karıştı.

Türküsev'in sözlerinden sonra sinirlerine hakim olamayan Deniz Akkaya ise şu ifadeleri kullandı:

"İnsanlar birbirini tanıyacak, flört edecekler. Tabii ki de iki kişi birbirine uyumlu mu diye birbirine bakacak. Benim anam babam benim gideceğim adamın huyuna değil malına bakar. Ben böyle bir şey kabul edemiyorum. Sizin eskiden böyle bir şey yok demeniz çok trajikomik. Görücü usulü evlenmek kadar kötü bir şeyi nasıl desteklersiniz? Görücü usulü gibi bir avamlığı ben destekleyemem. Senin dediğin görücü usulünde kadına fikri sorulmuyor. Bu adamla ben evleneceğim, ben yatağa gireceğim, ben çocuk yapacağım buna niye anam babam karar veriyor? Yazıklar olsun, kız çocuklarını mahveden zihniyetler sizsiniz işte."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
görücü usulünde yine evlenenler karar veriyor cahil deniz sen hangi ülkede yaşıyorsun
SENİN YATAĞA GİRECEĞİN ADAMA KİM KARAR VEREBİLİR DENİZ HANIM, SEN KİMİNLE İSTERSEN ONUNLA YATAĞA GİRERSİN ELBETTE, BU GECE KAFANA YATMAYANI YATAĞINDA YATIRMA YARIN GECE KİMLE İSTERSEN ONUNLA YATAĞA GİR. BU KAFANA UYMALAR VEYA UYMAMALAR GÜNLER GÜNLERİ, GECELER GECELERİ KOVALASIN. SENDE SENİ MUTLU EDEMEYENİ ERTESİ GECE KOVALA BUNA KİM KARIŞABİLİR. AMAAA SENİN YATAĞINA GİRENE AİLENİN BİLE KARIŞAMAYACAĞINI SÖYLEDİĞİN BİR ÖZGÜRLÜKTE TOPLUMUN DEĞER YARGILARINADA SEN KARIŞMA.
görücü usulü aile onayı olan bir evlilik anne gider kızı beğenir sonra gençler görüşür anlaşırlarsa evlenir .. burda önemli olan ailenin bu yuvayı kurmasıdır... yüksek bir oranla aileler iyi anlaşır..
Geri Dön