Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Ece Uslu ve Emre Kınay ekranlara döndü! İşte Sevgili Geçmiş konusu ve oyuncu kadrosu

Sevgili Geçmiş dizisi Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Ece Uslu ve Emre Kınay da Star TV'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş ile ekrana geri döndüler. Güneşli Bahçe kasabasında geçen dizide birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatılıyor. Peki Sevgili Geçmiş dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Sevgili Geçmiş nerede çekiliyor? İşte Süreç Film imzalı iddialı dizi Sevgili Geçmiş hakkında tüm bilgiler.

Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor? Ece Uslu ve Emre Kınay ekranlara döndü! İşte Sevgili Geçmiş konusu ve oyuncu kadrosu

Star TV'nin iddialı dizisi Sevgili Geçmiş 25 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıktı. Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, çekimleri İzmir’de gerçekleşen, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer alıyor. Sevgili Geçmiş dizisi İzmir'in Urla ilçesinde çekiliyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ VE SAKLADIKLARI BÜYÜK SIR!
Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan Sevgili Geçmiş, üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor. Sevgili Geçmiş'in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.
sevgili-gecmis-final-rev,Ut2dTngFYkqXGcnuXhtnxg

SEVGİLİ GEÇMİŞ'İN KONUSU

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

640xauto (2)
Aynı çocukluk hatıralarını paylaşmamışlardır, birlikte büyümemişlerdir, birbirlerinden çok başka hayatları vardır ama şimdi aynı kaderi yaşamak zorundadırlar. Bir yandan önlerine çıkan engellerle mücadele ederler bir yandan da aşkın ne demek olduğunu öğrenirler. Geçmişlerine doğru çıktıkları yolculuktaki ilk adımları anneleri Cahide’yi bulmak olur. Fakat geçmişin kapısını her araladıklarında yeni ve sarsıcı bir gerçekle yüz yüze gelirler. Asıl büyük sır yanı başlarında durmaktadır ve gerçek gördüklerinden çok daha başkadır.

640xauto (5)

YURDAER OKUR SÜRPRİZİ!
Merakla beklenen Star TV'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in ilk bölümünde Yurdaer Okur, Tekin Malik karakteri ile ekrana geldi. Performansı ile göz dolduran, başarılı oyuncu Okur’un, İpek (Sevda Erginci) ile olduğu olduğu sahnelerde tansiyon yükseldi.
,mxtGUxoyeUucvDFbIzQLaw

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler