MAGAZİN

Şeyma Subaşı'na zengin sevgilisinden pahalı hediye!

Son dönemde gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Ibiza tatiline devam ediyor. Zengin sevgilisi Subaşı'na öyle bir Anneler Günü hediyesi aldı ki...

Şeyma Subaşı'na zengin sevgilisinden pahalı hediye!

Bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz haftalarda Türkiye'ye gelmiş ve sevgilisini ailesiyle tanıştırmıştı. Ardından tatile çıkan çift ilk olarak Bali'ye gitmiş sonra soluğu Dubai'de almıştı.

SEVGİLİSİ KESENİN AĞZINI AÇTI

Bir hafta boyunca Dubai'de sıcak havanın tadını çıkaran çift, dönüşte özel jete binmişti. Son günlerde hamile olduğu iddia edilen Subaşı son paylaşımlarıyla olay oldu. Zengin sevgilisinden Anneler Günü hediyesi alan Subaşı havalara uçtu.

Ekran Alıntısı

Lüks aracını paylaşan Subaşı daha sonra da dudak dudağa pozunu paylaştı.

6098d68a5542812b747bdec9

Sosyal medya fenomeni, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dudak dudağa pozunu, "Hayır Şeyma hayal değil, gerçek. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini biliyorum" notuyla paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Bir gün ölünce şeymaya soracaklar hayatını nasıl yaşadın? Cevab: İnsanları zor geçindiği salgın hastalıklar ile boğuştuğu zamanlardı gözlerine soka soka hava ata ata sadece tatil yaptım tüm hayatım boyunca diyecekler ki Şeyme tatil bitti.
@sakinfener İnsanda, vicdan eksik olunca sadece kendisini düşünür!
Hayatımda gördüğüm en çakma aşk
@mesutyigit99 Hristiyan bir erkek olsa, kendisine bu kadar harcama yapacağını sanmam. Bill Gates, Donald Trump gibi adamlar zaten yapmaz ama Roman Abramoviç dahi yapmayabilir bu kadar. Sevgiliye, Müslüman erkekler daha çok saçıyor gibi. Öbür ikincisi ile olan aşkı böyle görkemli olmadı ki, bu da bunun delili gibi.
bu işin sonu,salya sümük, tedresyon, bunalım
Geri Dön