Şeyma Subaşı'nın model arkadaşı Daria Kyryliuk güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme'deki bir sahil plajında yer alan beach club güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğrayıp darbedildi. Daria Kyryliuk, maruz kaldığı şiddeti gösteren fotoğrafı ile birlikte sosyal medya hesabından paylaşarak duyurdu. Daria, “Plajın güvenliği bize saldırdı. Ben dahil dört kız arkadaşımın yüzüne yumruk atıldı" dedi. Şeyma Subaşı da yakın arkadaşına yapılan saldırıya "Korkunçsunuz" diyerek olaya tepki gösterdi.

Şeyma Subaşı'nın model arkadaşı Daria Kyryliuk güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları, iddiaya göre Çeşme Dalyan'da faaliyet gösteren turistik Momo beach tesisinde görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradı. Sebebi henüz belirlenemeyen saldırıda model Daria Kyryliuk ve 3 kadın arkadaşı, feci şekilde darbedildi.

Yüzü yaralı fotoğrafını paylaşan Daria, “Plajın güvenliği bize saldırdı. Ben dahil dört kız arkadaşımın yüzüne yumruk atıldı, çok kötü yaralandık. Polise ayrıntılı ifade verdik” dedi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya platformundan olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Aldığı darbelerle yüzünde morluklar ve kanama meydana gelen Kyryliuk, fotoğrafın altına "Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı'nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız" şeklinde not düştü.

drta

Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet müdürlüğüne şikayette bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

ŞEYMA SUBAŞI: KORKUNÇSUNUZ

Şeyma Subaşı da Instagram hesabından Daria Kyryliuk'a destek vererek yaşanan olayı kınadı. Subaşı paylaşımında, "Çok yakın çok tatlı arkadaşım neler yaşamış. Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten. Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler. Korkunçsunuz" ifadelerini kullandı.

SEYMA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Paralı köpekler kim bilir güvenliğe nasıl davranmışlardır da nasiplerini almışlardır. Parası olan mağduru iyi oynuyor..!!
keşke Şeyma sanada yapyasdilar gündem den düşersin
Bence Komplo
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler