Siccin 6’dan ilk fragman ve afiş yayınlandı

Korku serisi Siccin’in son filminden fragman ve afiş korkuseverlerin beğenisine sunuldu.

Siccin 6’dan ilk fragman ve afiş yayınlandı

Muhteşem Tözüm’ün yapımcılığındaki Siccin serisinin 6’ncı filminden ilk fragman ve afiş korkuseverlerin beğenisine sunuldu. Alper Mestçi’nin bir kez daha yönetmen koltuğuna oturduğu film bir kez daha gişeye damga vurmaya hazırlanıyor.

En büyük korkuların gün yüzüne çıkacağı, “Nefes Almakta Zorlanacaksınız” sloganıyla tanıtılan Siccin 6'nın oyuncu kadrosunda; Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Serinin her filmi başarılı gişe rakamlarına imza atarken Siccin 5, 633.391 biletli seyirci tarafından izlenerek kendi rekorunu kırmıştı. Siccin serisi, otuz altı orijinal korku sahnesinin gerçek bir hikayeyle birleştiği altıncı filmiyle birlikte son bulacak. Yazın tüm zamanların en çok izlenen yerli film rekoruna da sahip Siccin serisi, 12 Ağustos Cuma günü vizyonda olacak.

0526266.jpg-r_2756_3937-f_jpg-q_x-xxyxx


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Korku filmlerini genel olarak sevmem ama bizim türkiş korku filmlerini daha bir ayrı sevmiyorum. Hiç değişmeyen patternler , kalitesiz oyunculuklar, korku filmi dünyasında iz bırakabilecek hikayelerin ucuz senaryolarla yok edilmesi... Şu aniden arkasında önünde belirme sahneleriyle korkutmayı bırakın artık. Kapının arkasına saklanıp bööö diye çıkıp evdekileri korkutabiliyorsun. Böyle bir korku için sinemaya niye para ödeyelim.
hayatımda ilk defa duyuyorum bizimkiler asla ne korku ne bilim kurgu nede normal film yapar....sırf saf insanlar için ticari amaçla yapıyor bizimkiler...
korku filmi bizim ülkemizde cinli perili başkada bişey yok.drama ayrı bidünya.birde komedi var.sanırım tek becerebildiğimiz dram.komedilerde de hah şöyle küfürsüz ve konusu güzel diyebileceğimiz çok az sayıda film var.aksiyon bilim kurgu macera falan hiç yok zaten.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler