Simge'den 'Yeni Çıktı'

Simge, ilk albümü "Yeni Çıktı" ile müzikseverlerle buluşuyor.

Simge'den 'Yeni Çıktı'

Gülşen ve Serdar Ortaç'a yaptığı başarılı vokallerle adından söz ettiren Simge, ilk albümü "Yeni Çıktı" ile müzikseverlerle buluşuyor.

Bir yıllık titiz bir çalışmanın sonunda Kaya Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albümde Erdem Kınay, Gökhan Şahin ve Alper Narman imzası taşıyan 6 tane şarkı yer alıyor.

Yapımcılığını Doğan Karakaya'nın üstlendiği "Yeni Çıktı" albümünün kendisi için çok özel bir yeri olduğunu belirten Simge, duygularını şu sözlerle ifade ediyor: "Elimde tuttuğum albümümün heyecanını yaşarken şu an, yıllardır bu hayalle uyuyup bu hayalle uyandığım 'Yeni Çıktı' adlı albümümü sizlere sunarken müzik dünyasına başarılı bir iş yaptığımı düşünüyorum. En başından beri bana inanılmaz bir sound kazandıran prodüktörüm Erdem Kınay'la başlayan yolculuğumda sizlere merhaba diyorum. Umarım sesimdeki notayı seversiniz."

İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü mezunu olan Simge'nin ilk klibi sözü Gökhan Şahin'e, müziği ise Erdem Kınay'a ait olan "Ödeme Vakti" adlı şarkıya Sedat Doğan yönetmenliğinde çekildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler