Sinan Gümüş'ten Galatasaray taraftarına: Hepsi Suriyeli yemin ediyorum

Galatasaraylı Sinan Gümüş, Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maçı öncesi takımı tesislerden uğurlamaya gelen taraftarlar için "Hepsi Suriyeli yemin ediyorum" ifadesini kullanarak güldü. Gümüş, büyük tepki toplayan bu sözlerinden dolayı sosyal medya hesabından özür diledi.

Sinan Gümüş'ten Galatasaray taraftarına: Hepsi Suriyeli yemin ediyorum

Galatasaray'ın Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacağı mücadele öncesi taraftarlarını çok kızdıracak bir gelişme yaşandı.

Galatasaray'ın hücum oyuncusu Sinan Gümüş, Mbaye Diagne'nin Instagram hesabından paylaştığı hikayesinde takımlarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nden Ülker Stadı'na uğurlamaya gelen taraftarlar için "Hepsi Suriyeli yemin ediyorum" ifadesini kullanarak güldü.

Görüntülerin hızla paylaşılmasının ardından Galatasaraylı taraftarlar Sinan Gümüş'e çok sert tepki gösterdi.

SİNAN GÜMÜŞ ÖZÜR DİLEDİ

Sinan Gümüş, tesislerden ayrılırken Galatasaraylı taraftarlar için yaptığı 'Suriyeli' benzetmesi üzerine özür diledi. Gümüş açıklamasında "Kesinlikle kötü niyetle olmayan bir sözümün yanlış anlaşılmasından dolayı çok ama çok üzgünüm. Kırdığım, üzdüğüm kimse varsa hepsinden özür dilerim" ifadelerini kullandı.

D4I9AELWsAAfDuW

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Suriyede çatışmalar biteli, paralı ordu İŞİD görevini tamamlayıp dağılalı yıllar oluyor. 8 milyon Suriyelinin en başından ülkemize kalıcı olarak yerleştirildiklerini, AKP'nin kimin planlarına hizmet ettiğini artık herkesin anlamış olması lazım.
GS yönetimi bu açıklama eğer doğru ise bu zavallıyı yarın göndermeli.
Sonuç olarak Süriyelide olsa onlarda insan o ayrı bir konu. Ama belliki Sinan Gümüş Galasarayı Galatasaray yapan takımın gerçek sahipleri olan taraftarlara küçümseyici ve aşağılayacı bir üslup ile o kelimeyi kullanmış. Sinan Gümüş taraftarın Süriyeli olup olmadığını sorgulamasından önce kendisinin Galatasaraya ne verdiğini sorgulamalı. Hiç vakit kayıp etmeden takım ile ilişkisi kesilmeli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler