Şoför -20 derece soğukta bıraktı, donarak öldü

Ukrayna'da 20 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Iryna Dvoretska, otobüse binip zatürre olan ve durumu kötüleşen annesini ziyaret etmek istedi. Ancak vicdansız şoför genç kızı yolun ortasında -20 derecede bırakınca kız hayatını kaybetti.

Şoför -20 derece soğukta bıraktı, donarak öldü

Yerel basında çıkan haberlere göre, haber üzerine ilk otobüse binen Iryna'dan yol boyunca 25 Grivna (4,75 TL) olan ücretin ödenmesi istendi ancak genç kız çantasında yeterince para bulamadığını belirtip yardımcı olmalarını istedi.

Bunun üzerine şoför Oleg Zhelinskiy Iryna'yı -20 derece soğukta köy yolunda zorla indirdi.

Iryna indiği yolda yürümeye başladı ve ormandan kestirme bir yol ile hızla annesine ulaşmayı denedi ancak kayboldu. Kızlarından haber alamamaları üzerine aile Iryna'yı aramaya başladı. Genç kızın cesedi karanlık bir çukura düşmüş halde korucu olan babası tarafından bulundu.

Novograd-Volynsky Üniversitesi'nde tığ fakültesi öğrencisi olan Irynaiçin okulu anma mesajı yayınladı. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
İNSANLIK BİTMİŞ YAZIKLAR OLSUN
Ah yazık. Kızım içimi yaktın be..
YAZIK OLMUŞ BU TİP İNSANLAR DÜNYANIN HER YERİNDE VAR BENİDE K.ÇEKMECEDE DURAKTAN BAKIRKÖY ARACINA BİNMEK İSTEDİM AKBİLİM BOŞ DİYE ALMADI HALBU Kİ SON DURAKTA DOLDURUP BASARIM DEDİM ALMADI YARIM METRE SAKALIYLA SÖZDE DİN TÜCCARI MÜSLÜMAN ŞÖFÖR DAYI
her kes sakal birakir yahudide disarda genclerde hemen dine cevirme olayi
@olumsuz_vaka ist byükşehir belediye otobüsünden bahsediyorum bilader yahudi olma ihtimali yok sallama klavyeden
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler