MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti! İşte ölüm nedeni

Türkücü İzzet Altınmeşe evlat acısı yaşadı. İzzet Altınmeşe'nin oyuncu olan büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Altunmeşe'nin ölüm nedeninin kaldığı apartmanın 11'nci katından düştüğü iddia edildi.

Son dakika: İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti! İşte ölüm nedeni

Gelen son dakika haberine göre; İzzet Altınmeşe'nin 42 yaşındaki büyük oğlu Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti. Oğlunun ölüm haberiyle yıkılan ünlü türkücü ve ailesi tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Son olarak Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe'nin ölüm haberi sevenlerini yıktı.

ALİ MURAT ALTINMEŞE'NİN ÖLÜM NEDENİ

Türk halk müziği sanatçısı İzzet Altınmeşe'nin, bir program için Mersin'de bulunan oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi'nde kaldığı apartmanın 11'inci katından düştü.

Vatandaşlar, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenen Altunmeşe'nin cansız bedeni, otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ekran Alıntısı

KARDEŞİ DE OYUNCU

Şimdilerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rapçi Aztek Ural karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe'nin ağabeyi Ali Murat Altunmeşe de oyunculuk mesleğine gönül vermişti.

sfsfs

ALİ MURAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

Ali Murat Altunmeşe İzzet Altunmeşe'nin oğludur. Ali Baba ve 7 Cüceler ve Bir Don Juan Öldürmek filmlerinde yer almıştır.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler