Son dakika! Tarkan'dan imar açıklaması: Rant beklentim...

Tarkan'ın İBB'den 13 yıldır imar izni alamadığı ve Ekrem İmamoğlu'nu destekleme sebebinin de bu konuya dayandığı iddia edilmişti. Tarkan çıkan iddialarla ilgili bir açıklama yaptı. Tarkan açıklamasında "Rant beklentim ya da ayrıcalık istemim olmamıştır" dedi.

Son dakika! Tarkan'dan imar açıklaması: Rant beklentim...

Tarkan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki (İBB) imar dosyasının 6'ncı kez Meclis'e geldiği iddia edilmişti! İddialara göre İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nun uygun görmeyip raporunu bu yönde hazırladığı imar değişikliği teklifi, oylama sırası geldiğinde İmar Komisyonu tarafından geri çekilmişti.

Dosyanın neden geri çekildiğine ilişkin Meclis'e açıklama yapılmazken, Tarkan'ın şirketi tarafından belediyenin kabul edebileceği yeni bir teklifin sunulmuş olabileceği belirtiliyordu.

Ekrem İmamoğlu'na Tarkan'ın İBB meclisine gelen imar planı isteği sorulmuştu! İmamoğlu ise "Öyle bir plan tadilatı talebi geçmişte olmuş, şimdi de var diye basından sabah okudum. Ama bir bilgim yok. Varsa her vatandaş gibi talebi değerlendirilir, bakılır. Dediğim gibi hiç kimsenin ayrıcalığı olmaksızın hukuksal zeminde şehir düzeni içinde kime ne hukuken verilebiliyorsa aynı değerde aynı kararda insanlara bakış açımız vardır. Ama ben de basından okudum" yanıtını vermişti.

Capture

Tarkan hakkında çıkan iddialarla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Tarkan açıklamasında "Rant beklentim ya da ayrıcalık istemim olmamıştır, olmaz da" dedi. Tarkan açıklamasına şöyle devam etti: "Benimle ilgili olumsuz bir algı yaratmaya çalışan kaynakların daha duyarlı olmalarını aslı olmayan bilgilerle kamuoyunu etkilemeye çalışmamalarını rica ediyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
he he eminim öyledir
Tarkan diye hakkını aramayacak mı?
O imar değişikliği yapılmazsa bende hiç bir şey bilmiyorum! Herşey çok güzel olacak diye destek verecek, sonra da imar talebi reddedilecek. Yok öyle bir dünya. Adam boşuna mı bağırdı Kazdağları diye? Boşuna mı sessiz kaldı pkk nın yaktığı ormanlara? !!!
@ufuk_1983_gajfn önceliğimiz damat, damattan sonra sıra gelirse tarkan
biz de yedik dimi Tarkan
parsel parsel satanlara sesiniz çıkmadı şimdi olan birşey yok olmuş gibi gösterme gayreti içindesiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler