MAGAZİN

Son Yaz dizisi 6. bölümden yeni fragman yayınlandı! Selim ile Canan boşanacak mı? Son Yaz yeni bölümde neler olacak?

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'ın 6. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Son Yaz yeni bölüm fragmanında Akgün ile Yağmur arasında yeni bir yakınlaşma oluyor. Diğer yandan Akgün'ün gerçek kimliğini öğrenen Canan, Selim'i affetmiyor. Savcı Selim ile eşi Canan boşanma davasında karşı karşıya geliyor. Peki Son Yaz'da Selim ve Canan boşanacak mı? İşte Son Yaz 6. bölüm fragmanı ve özeti.

Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerde oynadığı Son Yaz dizisi 6. bölümüyle 5 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek. Son Yaz yeni bölümde Canan'ın affetmediği Selim zor zamanlar yaşayacak.

Son Yaz_6 (6)

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır.

Son Yaz_6 (8)

Selim ve Akgün’ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir.

Son Yaz_6 (7)

Selim, bir yandan Canan’ın boşanmak için tekrar harekete geçmesi, diğer yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden çok gergindir.

Son Yaz_6 (4)

Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek için baskın yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister. 

Son Yaz_6 (2)

Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün’den uzak durmaya çalışır.

Son Yaz_6 (1)
Ama Altay’ın, annesinin kararından sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün’le yan yana getirir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler