Sosyal medyada 'We are Erdoğan' kampanyası başlatıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu arasında yaşanan polemik sonucunda sosyal medyada 'We are Erdogan' başlıklı bir kampanya başlatıldı.

Sosyal medyada 'We are Erdoğan' kampanyası başlatıldı

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirerek "Türk gazeteciler ve yargıçlar hapishaneleri doldururken Türkiye'nin diktatörü Erdoğan İsrail demokrasisine laf uzatıyor" demişti.

ERDOĞAN'DAN NETANYAHU'YA: SEN ZALİMSİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Netanyahu'ya verdiği cevapta "Ey Netanyahu, kendine gel kendine. Sen zalimsin, sen 7 yaşındaki Filistinli yavruları katleden zalimsin. Allah'ın izniyle bu millet ayakta olduğu sürece hiç kimse ezanların semalarda yankılanmasına engel olamaz, Kudüs davasını bize unutturamaz" ifadelerini kullanmıştı.

TWITTER'DA BİRİNCİ SIRAYA YERLEŞTİ

Yaşanan bu polemiğin ardından, sosyal medyada 'We are Erdoğan' başlıklı bir kampanya başlatıldı.

Çok sayıda kullanıcı tarafından yapılan paylaşımlar sonucunda 'We are Erdoğan' Türkiye gündeminde birinci sıraya yerleşti, dünya gündeminde ise üst sıralara ulaştı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da, söz konusu paylaşımlarda bulunan isimler arasındaydı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
nedense her seçim öncesi dış güçlerle ağız dalaşına giriliyor milliyetçi oyları için :)
@sinan_guven_1980 MAL ONLAR LAF ATIYOR NE YAPSIN SUSSUN MU EZİK
LAİK DEMOKRATİK ÖZGÜR TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ..! Türk Milletimize; Ne Amerikanın Trump ı, Ne İsrail in Netanyahu su Vız gelir Tırıs gider... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..! Mustafa Kemal A T A T Ü R K
Dünya ya karşı da, Trump a karşı da, İsrail Zulmüne karşı da Arkanızdayız... Ancak, Yerel Seçimler, Belediye Başkanı, Muhtarlık Seçimleri Beka sorunu yaratmaz... Size katılmıyorum...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler