Mynet Trend

Survivor 10 Nisan Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanadı? 14. hafta eleme adayı kim oldu?

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 10 Nisan Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanadı? 14. hafta eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu hafta market ödülünü kazanan takım Gönüllüler oldu. 14. haftada Dokunulmazlık oyununda sakatlığından dolayı Poyraz'ın oyun dışı kalması nedeni ile ünlüler takımından bir erkek yarışmacı da oyun duşı bırakıldı. Takım kararıyla oyun dışı kalan isim Sergen oldu. Bu haftanın ilk Dokunulmazlık oyununuda kazanan taraf 10-5 skor farkı ile Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler ise ada konseyinde kendi aralarında yaptıkları oylamada elenmek üzere bir aday belirledi.

SURVİVOR 14. HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde SMS oylamasının tamamlanmasının ardından yarışmacılar kendi aralarında yaptıkları oylamada eleme adayı belirledi. Haftalardır takımı tarafından eleme potasına çıkartılan Aleyna Çalışkan, bu haftada da Gönüllüler takımının ilk eleme adayı oldu.

ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR?

Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur.

Ekran Resmi 2021-03-30 22.32.47

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler