Survivor 2019'da ödül oyununu kim kazandı? Üst üste yenilgiler sinirleri gerdi!

Survivor 2019'da Türkiye ve Yunanistan takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Türkiye ve Yunanistan'da ortak yayınlanan Survivor 2019'da bu defa futbol maçı heyecanı yaşandı. İki takımın futbol sahasında karşı karşıya geldiği oyun kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor 2019'da 11 Şubat Pazartesi akşamı yaşananlar.

Survivor 2019'da ödül oyununu kim kazandı? Üst üste yenilgiler sinirleri gerdi!

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Survivor'da üst üste oyunlar kaybeden Türk takımı bu defa yiyecek ödülü için sahaya çıktı. Bir Survivor klasiği olan kumda futbol maçında Türkiye ve Yunanistan takımları kıran kırana mücadele etti. Kumda zor anlar yaşayan yarışmacılar oldukça yoruldu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

survivor-2

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'ın 11 Şubat Pazartesi yayınlanan son bölümünde iki takım yarışmacıları, ödül oyunu için kıyasıya mücadele verdi. Kumda futbol oynayan yarışmacılar minyatür kalelere gol atmaya çalıştı. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları bu hafta oldukça lezzetli bir ödül için karşı karşıya geldiler. Ekmek ve bal yiyip enerji kazanacak olan yarışmacılar kumda futbol oynayarak mücadele verdiler. Yer yer sertliklerin yaşandığı mücadelede daha başarılı olan takım Yunan takımı oldu ve mücadeleyi 10-8'lik galibiyetle kazandılar.

survivor-3

OYUN SONRASINDA TÜRK TAKIMINDA GERGİNLİK!
Survivor Türkiye-Yunanistan yedinci bölümde oynanan ödül oyununda yenilgi alan Türk takımında Kader ve Seda arasında tartışma yaşandı. Kader ve Sema oyundaki hatalar nedeniyle gergin anlar yaşadı. Survivor'a iyi başlayan Türk takımında, son günlerde alınan yenilgiler moralleri bozdu.

survivor-4

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?
Survivor Türkiye-Yunanistan son bölümde Türk takımında kızlar ve erkekler kendi aralarında sembol için mücadele ettiler. Kadınlarda Seda, erkeklerde ise Okay sembolü kazanan isimler oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında gerçekleşen ada konseyinde dokunulmazlık sembolünü kaybeden Türk takımı oylama ile ilk eleme adayını belirledi. Oylama sonunda ilk eleme adayı Kader oldu. Türk takımında bireysel dokunulmazlık sahibi yarışmacılar ikinci ve üçüncü eleme adaylarını belirledi. Kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Sude'nin söylediği Okay ve erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Bora'nın söylediği Atakan diğer eleme adayları oldu. Böylece Survivor Türk takımında Kader, Okay ve Atakan sms oylamasına kalan yarışmacılar oldu.

Survivor'a veda edecek olan isim 12 Şubat Salı akşamı belli olacak.

**ELEME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

KADER
"Bence arkadaşlar konsepti çok yanlış anlamışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Adadan gitmek istemiyorum, söz hakkını Türkiye’ye bırakıyorum. Türk halkının hakkaniyetine güveniyorum."

OKAY
"Sonuç biraz şaşırttı tabi, iletişimle ilgili bir eleştiri aldım. Herkesle iletişimimin gayet iyi olduğunu düşünüyorum, takıma getirdiğim sayılarda yeterli bence. İlk haftalarda kendimi daha çok gösteremedim. İlerleyen süreçte daha da iyi olacağımı biliyorum. Umarım gitmem, burası hayallerim benim, sonuna kadar burada kalmayı hedefliyorum. Türk halkının taktirine kalmış diyorum."

ATAKAN
Takımım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Aslında fazla da söyleyecek bir şeyim yok. Burada kalmak istiyorum. Takımıma faydalı olabilmek için elimden geleneği yapacağım bundan sonra, hayırlısı buymuş.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Türkiye takımı birbiriyle didismekten oyuna konsantre olamıyor ve takipte çıtır çıtır puanları alıp ödülleri alıyor
acun bu sefer iyi yapmadı yunanlıların yorumunu duydukca Türkler hakkında sinir oluyorum ve o günden sonra hiç izlemedim aptal aptal yorumlar sinir bozucu
BU BAYAN YARIŞMACILARI ÇOK MU ARADIN. YUNAN LI KADINLAR BİZİMKİLERİ EZİP GEÇİYOR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler