Survivor Aycan gözyaşlarına boğuldu: Olmuyor artık bitti

Survivor'da son dönemde performansında düşüş yaşayan Aycan Yanaç, iletişim ödüllü yarış sırasında takım arkadaşıyla ile ufak çaplı gerginlik yaşadı. Survivor Aycan kaybettiği oyun sonrasında, kendisine tepki gösteren Sercan'a da isyan etti. . Survivor Aycan oyun sonrasında ağlamaya başlayarak"Olmuyor artık bitti" dedi.

Survivor Aycan gözyaşlarına boğuldu: Olmuyor artık bitti

Survivor’da adım adım finale doğru giderken yarışmacılar tüm güçleri ile parkurda yarışırken, bir yandan da yorgunluklar göze çarpmaya başladı.

Son olarak iletişim oyunu sırasında zorlanan Aycan Yanaç, kendisine tepki gösteren Sercan Yıldırım’a “Bıktım hep alttan almaktan bir kere de ben oynamak istemeyeyim bir kere de ben çıkmayacağım diyeyim” diyerek isyan etti.

aycan2

SURVİVOR AYCAN: “BURAYA KADARMIŞ”

Kaybettiği yarış ardından takım arkadaşı Elif ile konuşan Aycan, “Hayır ben bir daha çıkmayacağım. Olmuyor, yeter bıktım artık. Kötü olduğumu kabul ediyorum demek buraya kadarmış” dedi.

123

Takım arkadaşlarını teselli ettiği Aycan, desteğin ardından tekrar parkurda yarışmaya başladı. Oynadığı ilk oyunda da Evrim’e kaybedince Aycan gözyaşlarına boğuldu.

aycan3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Ünlüleri destekliyorum ama evet aycan artık gitme vaktin geldi, çok zayıf kalıyorsun. Evrimi ve Nisayı kahraman yaptınız resmen
Hemen bıraksın. orası çocuk oyun alanı değil.
aycan bırak bu reklamları
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler