MAGAZİN

Survivor Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor Çağrı'nın sakatlığı nedir? Acun Ilıcalı: Kalıcı hasar olabilir

Survivor 2021'in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 75. yeni bölümünde acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı'nın bir yarışmacının Survivor'a veda etmek zorunda kaldığını açıklamasıyla yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Survivor'da kimsenin tahmin etmediği şekilde diskalifiye olan isim ise ünlüler takımından Çağrı Atakan oldu. Doktor Metin Kuş'un "Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur" şeklinde rapor verdiği Çağrı sakatlığından dolayı Survivor'a veda etti.

Survivor Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor Çağrı'nın sakatlığı nedir? Acun Ilıcalı: Kalıcı hasar olabilir

Survivor'ın yeni bölümünde ödül oyununun ardından ünlüler ve gönüllüler takımları acil durum konseyinde toplandı. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor'dan ayrılmak zorunda kalan yarışmacıyı açıkladı.

"SAĞLIK KONUSUNDA TAVİZ VERMİYORUZ"

Acun Ilıcalı "Bu sene çok ciddi sakatlıklar yaşadık. Çağrı'nın, Merve'nin oldu. Sakatlanmayan neredeyse yok gibi. Ama önemli olan sakatlığın ciddiyeti. Bizim tek bir prensibimiz var. Yarışmacımızın sağlığını riske etmemek. Doktorumuz Türkiye'den hekimlerle görüşme yapıyor ve kararını veriyor. Bu karar 3 türlü oluyor. Sakat ama iyileşecek, sakat ve uzun sürede iyileşecek. Üçüncüsü ise sakat, oynarsa kendisine zarar verir. Yani kendi sağlığına zarar verir dendiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmadık. Taviz vermeyeceğiz" dedi.

ACUN1

ÇAĞRI ATAKAN'A SAKATLIK ŞOKU

Acun Ilıcalı "Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda" sözlerinin ardından aldıkları kararı açıkladı.

ünlüler2

Doktorumuzun net açıklamasıyla, 'Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur. Buna müsade edemem' dediği yarışmacımız Çağrı Atakan. Senin konunun bu kadar uzun sürme nedeni kesin olana kadar beklememiz. Doktor Metin Kuş'la defalarca konuştum. Ancak "Çok ciddi hasara dönüşür ve bundan sonraki hayatında ona hasar verir" dedi. Dizinde bir değil en az 3 tane çok ciddi problem var. Oynamaya kalkarsan belirsiz bir süreç olur" dedi.

cagri2

Kararı duyunca gözyaşlarına boğulan Çağrı veda etmeden önce duygularını açıkladı. Çağrı "Dizimde bir şey hissediyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Burada annemin yüzüne söyleyemediğim şeyleri tüm Türkiye'nin önünde söyleyebildim. Bu bana huzur verdi" dedi.

cagri23

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler