MAGAZİN

Survivor'da şıklık yarışını kim kazandı? Acun Ilıcalı açıkladı: İşte kazandıkları ödül

Survivor 2020'de geçtiğimiz hafta ekrana gelen birleşme partisinde ünlüler ve gönüllüler takımları şıklıklarıyla göz kamaştırmıştı. Acun Ilıcalı ise en şık takımı seyircilerin oylarıyla belirlendiğini açıkladı. Peki Survivor'da şıklık yarışını kim kazandı? Şıklık yarışı ödülü nedir?

Survivor'da şıklık yarışını kim kazandı? Acun Ilıcalı açıkladı: İşte kazandıkları ödül

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde şıklık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de birleşme partisi öncesinde yeni oyun “görev oyunu” açıklanmıştı.

640xauto
Takımlara verilen ilk görev ise şıklık yarışması olmuştu.

640xauto (1)

Acun Ilıcalı, Survivor 51. bölümde oynanacak dokunulmazlık oyunu öncesinde şıklık oyununu kazanan takımı açıkladı. Ilıcalı, " Birleşme partisinde giydiğiniz kıyafetleri benim Instagram hesabımdan 1,5 milyona yakın beğeni aldı. Seyircilerimiz bunları oyladı ve sonucunda kazanan takım belli oldu. Bu oylamanın ödülü ise 3 katlı pasta oldu. Kazanan takım ise gönüllüler oldu" dedi.

640xauto (2)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Yapmayın etmeyin ALLAH aşkına.Türkiyede Tv programlarının üretime, bilgilendirmeye,spora,sanata vb. seyredenlere birazcık bişey katan programlar yapmalıyız. Böyle programlar bana çok anlamsız, boş ve gereksiz görünüyor.Birde 1 grup insan çocuk oyunlarının sonunda yuvarlak masa kurup ciddi ciddi yorum yapıyorlarya gülermisin ağlarmısın halimize.
Geri Dön