MAGAZİN

Survivor'da Yasin ne ceza aldı? Acun Ilıcalı'dan Survivor Yasin Obuz'a sert sözler: Yaptıklarına karşılık vereceğiz

Survivor'da Yasin ne ceza aldı? Acun Ilıcalı'dan Survivor Yasin Obuz'a sert sözler: Yaptıklarına karşılık vereceğiz

Survivor 2020'de kavgalarıyla dikkat çeken Yasin Obuz, Acun Ilıcalı'nın sabrını taşırdı. Survivor son bölümde bu defa da Ardahan ile kavga eden Yasin'e ceza geldi. Survivor'daki konseyde Yasin'i sert sözlerle eleştiren Ilıcalı, "Bundan sonra yaptıklarına direkt olarak karşılık vereceğiz. Senin sinir patlamalarını kabullenmek zorunda değiliz" diyerek verdikleri cezayı açıkladı. Peki Survivor'da Yasin neden ceza aldı?

Survivor 2020 yarışmacılarından Yasin Obuz, 4 aydır yaşadığı kavgalarla dikkat çekiyor. Daha önce Sercan'a "Seni döverim" diye bağıran Yasin'in bu defa da sinirlenerek fırlattığı matara Cemal Can'ın kafasını sıyırırken, Ardahan'a denk geldi. Yasin yakın arkadaşı Ardahan ile de kavga etti.

ACUN'DAN YASİN'E CEZA GELDİ!

Yasin'in sinirli halleri ve kavgaları Acun Ilıcalı'nın sabrını taşırdı. Yeni kaptanların ve takımların belirleneceği ada konseyine İstanbul'dan bağlanan Acun Ilıcalı, Yasin'i sert sözlerle eleştirdi ve yaptırım uygulamaya karar verdiklerini söyledi.

acun

Yasin'e yaptıklarını hatırlatan Acun Ilıcalı, "Bir insan bir hata yaparsa anlarım, 3. hatayı yaparsa anlam veremem. Ama bu hatalar 5,6 diye gidiyorsa da ders almıyor demektir. Bu konuda biz sana her türlü yaklaştık. Yumuşak yaklaşık olmadı, sert yaklaştık olmadı, ceza verdik yine olmadı. Survivor'da problem yaşamadığın yarışmacı kalmadı. Ama sen asla ve asla bu hareketleri yapmaktan vazgeçmiyorsun. İki hafta önce Evrim'e inanılmaz çirkin hareket yaptın, daha sonra 'Döverim seni' diye Sercan'a bağırarak sahada gezindin. Bu defa da en yakın arkadaşına saldırdın. Matara fırlattın Cemal Can'ın kafasını sıyırdı, Ardahan'a denk geldi. Survivor'daki 10 olayın 8'inde sen varsın" dedi.

"SENİN SİNİR PATLAMALARINI KABULLENMEK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Yasin'e bundan sonra yaptıkları için karşılık vereceklerini söyleyen Ilıcalı, verdikleri cezayı da açıkladı. Acun, "Yasin MasterChef'ten beri sevdiğim bir yarışmacısın. Survivor'daki emeklerine yazık etme. Bundan sonra senin hiçbir bahaneni dikkate almıyorum. Tek yapmamız gereken artık direkt olarak yaptıklarının karşılığını vermek. Senin sinir patlamalarını kabullenmek zorunda değiliz. Bu yaptıklarını sana iade ediyoruz. Sana yaptırım uygulamaya karar verdik. Sana bundan sonraki 3 ödülden yararlanmama cezası veriyoruz" açıklamasını yaptı.

yasin2

YASİN: CEZA VERMEKTE HAKLISINIZ

Aldığı cezadan sonra konuşan Yasin, "Arkadaşlarımdan özür diliyorum, kendimi savunacak bir tarafım yok açıkçası. Bahanem yok, ceza vermekte de haklısınız. Daha çok dikkat edeceğim ve kendimi törpüleyeceğim" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
ACUN MANEVİ OĞLU BARIŞ YAPTIĞINDA BİŞEY DEMEZ AMA GARİBAN YASİN OLUNCA İŞİN İÇİNDE YASİNE CEZA VERİR.SERCAN VE BARIŞ, ACUNUN TORPİLLİ YARIŞMACILARIDIR
şu karekter yoksunu yaratığı bir diskalifiye etmediniz gitti herkez adam olur bu kalas olmaz olmaz olmaz
yasin bu ülkenin gururudur,onu halk olarak seviyor ve destekliyoruz
@dostum2561 gurur buysa üstü kalsın gardaşım
Ali Ne yapabilirsin ki sıkıysa diskalifiye et bir zamanlar bir kız bir kızı dövebilir diye diskalifiye etmiştin ama şimdi yapamazsın çünkü Reyting Türkiye’de böyle oluyor diskalifiye etki adaletini görelim Aliiiii
Geri Dön