Survivor'da Yasin sakatlandı mı? Hastaneye kaldırılan Yasin Obuz diskalifiye mi olacak? Survivor 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Survivor 2020'nin 2 Temmuz Perşembe ekrana gelecek olan 124. yeni bölümünden fragman yayınlandı. Survivor'da Nisa'nın elenmesinin ardından kalan 6 yarışmacı takım kaptanları olabilmek ve yeni takımları belirlemek için kaptanlık oyununda karşı karşıya geliyor. Survivor kaptanlık oyununda ise parkurda düşen Yasin'in dizinden sakatlanması herkesi korkutuyor. Doktor Ulaş'ın müdahale ettiği Yasin ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Peki Yasin'in sakatlığı nedir? Yasin Obuz diskalifiye mi olacak?

Survivor'da Yasin sakatlandı mı? Hastaneye kaldırılan Yasin Obuz diskalifiye mi olacak? Survivor 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Survivor 2020, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali nedeniyle ekrana bir günlük ara verdi. Survivor'un 124. yeni bölümü 2 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacak.

14 Temmuz'da final yapacak olan Survivor 2020'de Nisa'nın elenmesinin ardından kalan 6 yarışmacı kaptanlık oyununda mücadele edecek. Yasin, Barış, Elif, Sercan, Berkan ve Cemal Can, Survivor'da bu hafta takım kaptanları olmak ve yeni takımları seçmek için yarışacak.

SURVIVOR YASİN SAKATLANIYOR!

Zorlu parkurda mücadele eden Yasin Obuz, ıslak zeminde kayarak ayağından sakatlanıyor. Yasin'e ilk müdaheleyi Doktor Ulaş yapıyor.

survivor2

Acı içinde yerde kalan Yasin, ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Yasin'in sakatlık durumu ve Survivor'a devam edip edemeyeceği ise yeni bölümde belli olacak.

survivor3

CEMAL CAN, NİSA'NIN ARDINDAN GÖZYAŞLARINA BOĞULUYOR!

Survivor'da Nisa'nın yakın arkadaşı Cemal Can ise yeni bölümde gözyaşlarını tutamıyor. Cemal Can'ın "Yapabilirdik, koruyabilirdik, kazanabilirdik. Böyle bitmesine izin vermemeliydik" sözleri dikkat çekiyor.

Barış ise, Sercan'ı hedef alarak, "Bir kaç kişinin canı yanacak. Bundan herkes emin olsun. Kalp kırmak istemiyorum o yüzden konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullanıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
yaa bırakın diskalifiye olsun gördük ne kadar yağcı ve menfaat düşkünü olduğunu.. basit sercan için onca kavga edipde kanka demesi.... basit sinsi çıkarcı sercan vede yasin aynılar...
yahu artık bitir şu yarışmayı, nedir bu para hırsı be kardeşim. adamlar dökülüyor, sakatlanıyor. demek ki açlıktan vücut dirençlerinin son raddesindeler. günah acun günah.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler