Mynet Trend

Survivor Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da Dokunulmazlık mücadelesi

Tv8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor'da bu akşam yarışmacılar kıyasıya rekabet etti. Çeyrek final için gün sayan yarışmacıların her biri Survivor'da bir hafta daha kalmak için parkurda en iyi performanslarını sergiledi. Peki, Survivor Dokunulmazlık oyununun ilk ayağını Ünlüler mi kazandı, Gönüllüler mi? İşte, yanıtı...

Survivor Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da Dokunulmazlık mücadelesi

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor'da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Yarışmanın sonlarına yaklaşan yarışmacılar parkurda Dokunulmazlık oyununun bu haftaki ilk ayağı için mücadele etti. Su üzerine kurulu parkurda yarışmacılar performanslarını sergiledi. Peki, Survivor 1 Mayıs Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Dokunulmazlık oyunu sonucu...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi sona erdi. Ünlüler ve Gönüllüler takımı deniz üzerine kurulu uzun parkurda zipline, denge, hareketli platformlar ve sonunda da atış alanı bulunuyordu. Kıyasıya geçen mücadele bu haftan oyunun ilk aşamasını 10-6 skorla Gönüllüler kazanarak rahat bir konsey geçirdi.

SURVİVİOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Sergen arkadaşları tarafından ada konseyinde adı en çok yazılan isim olarak bu haftanın ilk eleme adayı seçildi.

SURVİVOR SERGEN KİMDİR?

Ekran Resmi 2021-05-02 01.21.34

Survivor Sergen Bayar, 26 Eylül 1998 Balıkesir doğumlu. Aslen Ayvalıklı olan Survivor Sergen, İstinye Anadolu Lisesi mezunu. Tam bir spor düşkün olan Survivor Sergen'in başlıca ilgilendiği dallar şöyle; tenis, crossfit, kite surf, street workout, artistik cimnastik, free running. Sekiz sene amatör olarak tenis oynayan yarışmacı, Enkaspor lisanslı olarak profesyonel sprinter iken bırakmış. Çok iyi derecede yüzme bildiğini ifade eden Sergen Bayar, Survivor'da en çok yemek yemeyi özleyeceğini söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön