MAGAZİN

Survivor İsmail Balaban'dan Dora ve Steven açıklaması: Diskalifiye olmam için çalışıyorlar

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı İsmail Balaban, sık sık tartışma yaşadığı Dora ve Steven hakkında sert açıklamalar yaptı. Survivor İsmail, Dora ve Steven'in kasıtlı olarak kendisini kışkırtmaya çalıştıklarını iddia ederek, "Diskalifiye olmam için çalışıyorlar. Dora'nın amacı beni diskalifiye ettirmek" dedi.

Survivor İsmail Balaban'dan Dora ve Steven açıklaması: Diskalifiye olmam için çalışıyorlar

Survivor Türkiye 2021'de 17. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşanırken ünlüler takımından İsmail, gönüllüler takımından Dora ile Steven'ı hedef aldı ve "Diskalifiye olmam için çalışıyorlar" dedi.

Survivor İsmail, Steven'ın da Dora'nın peşinden gittiğini ifade ederek, "Anlat Bakalım'da yaşadığımız olayı konseyde dile getirdi. Bu arkadaş bunlardan besleniyor. Bilerek konseye denk getiriyor. Dora ağabeyinden gördüğünü Steven da uygulamaya başladı. Geliyor benimle güzel konuşuyor. Ama oyunlarda inadına kışkırtma yapıyor. Dora da bu başından beri vardı ve dozu arttırarak devam ediyor" dedi.

Başlıksız-12

"AMACI BENİ DİSKALİFİYE ETTİRMEK"

İsmail Balaban, "Benim üzerimden polemik yapmak, gündeme gelmek istiyor. Steven da çıkış yapmaya başladı. Resmen benim diskalifiye edilmem için çaba harcıyorlar. Bundan sonra bu iki arkadaşı görmezden geleceğim. Dora kelimesini duymak istemiyorum hayatımdan çıksın artık. Dora'nın amacı beni diskalifiye ettirmek. Ama kusura bakma Dora. Senin yüzünden diskalifiye olmayacağım. Buna değmezsin çünkü" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
zaten stev ne boşa çok karektersiz iris nasıl alıyor öyle adamları anlama
ben neticeye bakarım .İsmail Balaban hem psikolojik hemde fiziksel çok yıprandı.genel tabloda sürekli 1. ve 2. olan Balaban sonuncu olan doradir.hatta kızlardan bile kötü....
Kırkpınar şampiyonu Balaban a haksızlık yapılıyor
Geri Dön