MAGAZİN

Survivor Öykü Uysal kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal kaç yaşında ve nereli?

Öykü Uysal Survivor 2021’in yeni yarışmacısı oldu. Survivor 2021'e 11 Şubat'ta yayınlanan bölümde katılan Öykü Uysal sporcu kimliğiyle dikkat çekmeyi başardı. Survivor Türkiye’ye katılan üç yeni yarışmacıdan biri olan Öykü Uysal, adadaki macerasına gönüllüler takımında başladı. Peki Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Öykü Uysal'ın hayat hikayesi.

Survivor Öykü Uysal kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2021’de gönüllüler takımına katılan Survivor Öykü Uysal, izleyiciler tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021’in yeni yarışmacısı Öykü Uysal hakkındaki bilgiler.

ÖYKÜ UYSAL KİMDİR?

Survivor Öykü Uysal, 2 Şubat 1990 tarihinde İzmir’de doğdu. Aslen İzmirli olan güzel yarışmacı Uşak’ta yaşamaktadır. 2015 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde mezun olan Öykü Uysal, 7 yıl boyunca lisanslı bir şekilde hentbol oynamıştır.

oyku213

Atletik yapısının yaptığı sporla ilgili olduğunu belirten Öykü Uysal, yarışmalarda hırsına ve kazanma isteğini her daim ortaya koyacağını belirtiyor. Hentbolun yanı sıra ilgilendiği spor dalları arasında fitness da bulunan Öykü Uysal, hayatını sporsuz yaşayamayacağından bahsediyor. Sporun kendisi için çok önemli olduğunu dile getiriyor.

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Öykü Uysal, hayatının büyük bir kısmını sporla geçiriyor ve spor salonu işletmeciliği yapmaktadır. Öykü Uysal, evli ve bir çocuğu var.

Fiziğiyle dikkat çeken Öykü Uysal’ın boyu 1.70 m, kilosu ise 53’tür.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön