MAGAZİN

Survivor Yasin sakatlandı mı? Survivor'da dokunulmazlık oyununda parkurdan düştü! Acun: Normal bir düşüş değil!

Survivor Yasin sakatlandı mı? Survivor'da dokunulmazlık oyununda parkurdan düştü! Acun: Normal bir düşüş değil!

Survivor 2020'nin son bölümündeki dokunulmazlık oyunu sırasında Yasin parkurda düşerek sakatlandı. Yerde acılar içinde kıvranan Yasin'e Doktor Ulaş Köksal ve sağlık ekibi müdahale etti. Acun Ilıcalı ise konseyde Yasin'e geçmiş olsun dileklerini ileterek "Normal bir düşüş değildi" dedi. Peki Survivor'da Yasin'in son durumu nasıl? Yasin'e ne oldu?

Survivor 2020'nin 121. bölümdeki 2. bireysel dokunulmazlık oyununda ilk tur eşleşmelerinde Yasin, Nisa ile parkura çıktı. İlk oyunda engelleri aşarken ayağı takılan ve kötü bir şekilde düşen Yasin, acı içinde kıvranmaya başladı.

yasin3

SURVIVOR’DA YASİN’İN SAKATLANDI MI? SON DURUMU NEDİR?

Bir anda yerde kalan Yasin'in yardımına arkadaşları ve sağlık ekibi koştu. Doktor Ulaş Korkmaz, ayağa kalkamayan Yasin'e olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı.

yasin4

Herkesi korkutan bu sahne sonrasında Yasin ayağa kalktı. Sonrasında ise Survivor Yasin, doktor tavsiyesi ile bir tur dinlenmeye alındı. Survivor Yasin, kendini iyi hissettiği için bir tur dinlendikten sonra Nisa ile dokunulmazlık oyununa kaldığı yerden devam etti.

yasin2

ACUN: NORMAL BİR DÜŞÜŞ DEĞİLDİ

Survivor ada konseyinde Yasin'e geçmiş olsun dileklerini ileten Acun Ilıcalı "Büyük geçmiş olsun. Çok normal bir düşüş değildi. Allah korumuş. İrem'le beraber izliyorum. Sen düşünce 'Eyvah' dedim. İrem ise 'Korkma ona hiç bir şey olmaz' şeklinde yanıt verdi" dedi.

Yasin ise, "Açıkçası çok korkuttum. İnanılmaz büyük bir acıydı. Bir yerim gitti diye düşündüm. Ama Survivor'da bir yarışın içerisindeyiz ve şikayet etmeye hakkımız yok. Survivor'ın doğası bu. Bu 7 yarışmacı da büyük bir mücadele sergiliyor ve
Survivor'ın gerçek ruhunu yansıtıyor" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
geçmiş olsun ama yasin gerçekten oynuyor,şimdide herkese kendini şirin göstermeye çalışıyor ki eleme adayı olmasın,oscarlık oyuncu yasin...
Geri Dön