MAGAZİN

Survivor Yunus Emre'den şoke eden yorum! 'Şans olsaydı anamdan kız doğar'

Survivor Yunus Emre'den şoke eden yorum! 'Şans olsaydı anamdan kız doğar'

Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden son paylaşımıyla şoke etti. Yunus Emre paylaşımındaki sözleri sebebiyle tepki çekti.

Survivor 2020'de yarışan Yunus Emre Özden son paylaşımıyla sosyal medyaya bomba gibi düştü. Geçtiğimiz yılın yarışmacıları arasında olan Yunus Emre'nin Survivor paylaşımı herkesi şoke etti.

Yarışmadan bir anını paylaşan Yunus Emre paylaşıma yaptığı yorumla dikkat çekti. Survivor Yunus Emre paylaşımında "Bende şans olsaydı anamdan kız doğar Survivor'a gitmişken Acun abiyi ayartırdım da yok işte" dedi.

aüeaeaeae

Yunus Emre'nin bu yorumuna tepki yağdı.

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

1993 İstanbul/Silivri'de doğan ve hala Silivri'de ikamet eden Yunus Emre; 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week’lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019'da Türkiye 3.'sü, İstanbul 2.'si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA’nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
çok görmeyin ergenin tekidir kendisi!! beyni henüz çalışmıyor
Aynen, zaten orada da gördük karakterini. Tutarsız garip biri.
Geri Dön