MAGAZİN

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor 2017'de hızla finale ilerlerken adaya veda eden bir yarışmacı daha belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu eleme potasına Sabriye ile Furkan girmişti. İkinci dokunulmazlık oyununda ise eleme potasına giren son isim İlhan oldu. Sms oylaması sonucu adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor'da artık finale sayılı günler kaldı. Bu nedenle bütün oyunlar kıran kırana geçiyor. Kıbrıs'ta büyük finale kalmak isteyen yarışmacılar tüm eforlarını yarışmalarda sarfediyor.

Dün gece yine böyle bir gün yaşandı. Survivor'da dün haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık sonrası ilk eleme adayları da belli oldu.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

============================================================

Survivor'da böylece ilk eleme adayları ünlüler takımından Sabriye ve Furkan oldu. Bu akşam yayınlanan bölümde ise diğer eleme adayının adı yazıldı. Üçüncü eleme adayı ünlüler takımından İlhan oldu.

Survivor son bölümde kazananın Kıbrıs'taki finale kalmayı garantileyen ilk isim Sema oldu.

SURVIVOR'A KİM VEDA ETTİ?

Survivor 2017'de rakiplerinden daha az oy alarak hayallerine veda eden isim ünlüler takımından Furkan oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
sabriye gibi yeteneksiz kabiliyetsız sözde sporcu birine oy verip te kalmasını sağlayan oy verici lere yazıklar olsun .bu kadarmı safsınız tüh yazıklar olsun size
ben insanlarımızı anlayamıyorum.ya bu ne biçim oylama Sabriye ye oy verenleri kınamak lazım.be arkadaş bu bir yarışma .adada en zayıf halka Sabriye onun gitmesi lazım.seyirci hakikaten cahilmiş.Furkan en son adadan gidecek kişiydi.geçen hafta Sabriye yle Ademin oyununa geldiler.bir laf vardır acırsan acınacak hale gelirsin.bir kez daha anladımki halkımız haklıya hakkını teslim etmiyor.yazıklar olsun.
Bizim millet şaşırmış , orda olmayı hak etmeyen insanlara oy atıyor siyasette nasıllarsa bu oylamadada aynı !
Geri Dön