MAGAZİN

Survivor'da elemeye kalan 2 isim belli oldu

Survivor'da elemeye kalan 2 isim belli oldu

Survivor'da elemeye kim kaldı? sorusunun cevabı son bölümdeki dokunulmazlık oyunuyla belli oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından konseyde adı en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Sema'nın ismini verdiği Adem elemeye kaldı.

Survivor son bölümde ünlüler ile gönüllüler takımı bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi.

100 metre uzunluğundaki parkuru her oyunda 1.5 tur tamamlayan takımların mücadelesi nefes kesti.

Finale kalan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Sema kazandı.

Ada konseyinde ünlüler takımından ismi en çok yazılan Sabriye ile bireysel dokunulmazlık sembolü Sema'nın adını verdiği Adem elemeye kaldı.

Elemeye kalan Sabriye'nin ilk açıklaması şöyle oldu:

"Adımı okumaktan yoruldum artık her hafta. Ben demiştim zaten, gidene kadar bu potada hep benim adım olacak, potanın kraliçesi benim. Gitmek istemiyorum, ben adayı çok seviyorum, burada sonuna kadar kalmak istiyorum. Gitmemi isteyenleri sevindirmek istemiyorum. Halkın, sevenlerimin desteğini bekliyorum. Her zaman yanımda oldular, bu sefer de istiyorum. Allah hepsinden razı olsun. Ben güveniyorum halka."

Sema'nın adını vermesiyle elemeye kalan Adem'in ilk açıklaması ise şöyle:

"Şaşırmadım aslında Sema'nın bu kararına, çünkü bekliyordum, açıkçası hissetmiştim. Benim uyarıya ihtiyacım yok. Kimsenin beni uyarmasına da gerek yok. Şimdiye kadar hiçbir zaman bir insanın ismini söylediğimde uyarı maksatlı söylemedim, bir duruş sergiledim. Beni uyarmasına gerek yok, sadece bunu belirtmek istiyorum. Ben şimdiye kadar haklıyım deyip, bir başkasını suçlar tavırlar da sergilemedim. Kendimce gördüğüm doğruları, kendimi yansıtmaya çalıştım burada. Tabii ki hatalarım, sert kavgalarım oldu, bana hakaret edildi, ben de hakaret ettim, bunları inkar etmiyorum. Bundan dolayı kalbini kırdığım insanlardan da özür dilerim. Ama ben burada çok hakaretler, ağır küfürler de duydum. Hiçbir zaman bunları söz konusu etmedim.

Bana sevgiden, saygıdan bahseden Sema'nın da ağzından çıkan cümleleri, anlattığı hikayeleri çok iyi biliyorum. Kimse burada bana saygıdan, sevgiden bahsetmesin. Ben kimseye ağır hakarette bulunduğumu da düşümüyorum açıkcası. Burası Survivor; açlık, sinir yaşıyoruz, büyük sınanıyoruz ve hatalar yapıyoruz. Sonuçta bunun kararını verecek kişi Sema değil, halkımızıdır. Ben halkın adaletine inanıyorum. Hiçbir zaman halkın merhamet oyuna da talip olmadım, her zaman adaletine inandım. Umarım bizi bu potadan da çıkaracaktır. Sadece üzüldüğüm nokta; keşke burada anlaşamadığım bir insan karşımda olsaydı. Kardeşim gibi gördüğüm Sabriye'yle aynı potada olmak sadece beni üzdü. Hakkımızda hayırlısı. Kalacaksak zaten kalacağız, gideceksek de dönüp hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Nasip kısmet."

Yarın oynanacak ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası en az iki kişi daha elemeye kalacak ve en az SMS oyunu alansa Survivor'dan elenecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
cok şeytanı plan o beşli grubada elenme sırası gelecek bir birlerini yiyecekler sema hanı performansa göre yazıyordun aglamak fayda etmıyor ilahı adalet yerini bulur adem giderse bakalı kac oyun alacan
sema çok iyi bir sporcu ancak iyi spocunun zekasıda iyi olmalı ademin İSMİNİ YAZARAK bindiği dalı kesmesi son derece hatalı ve yanlış bir seçim Adem gitmez ancak böyle yanlış tercihler ilede ÜNLÜLER takımı bir yere gidemez.!!!
Bindiği dalı kesen sporcunun zekasından şüphe etmek gerekir Böyle yanlış seçimlerle kendi iplerini kendileri çekerler
Geri Dön