Mynet Trend

Tanrı Dağları'nda uluduğu video ile gündem olan Enginyurt'tan çok sert sözler

Tanrı Dağları'nda "En büyük ahdimi gerçekleştiriyorum" diyerek uluyan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kendisini eleştirenlere çok sert sözlerle tepki gösterdi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Tanrı Dağı'nda uluduğu video ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Enginyurt, sosyal medyada kendisini eleştirenlere ise çok sert sözlerle yanıt verdi.

İşte Enginyurt'un Twitter'daki o paylaşımı;

ıpıoıpıo

Enginyurt, uluduğu videosunda "Türk milliyetçisi olarak, bir Türkçü olarak, Tanrı Dağı'ndan bozkurt ulumasını bütün dünyaya duyurmak, benim için en büyük ahdi. Ahdimi gerçekleştiriyorum" ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 178 yorum
ya şu vekilleri secerken gerek vizyon ve en önemliside kültürlü ,en az 2 dil bilen akıllı adamlar olsun ,böyle sebekleri vekil yapıp ülkemin adını bu tür zavalılarla anılmasın.
Boş kafalar vekil oluyor bak Erdoğanın şoförü zır cahil herif milletvekili
Uluyan vekil bu yüzyılda bu kafa
tüm sorunumuz o zaten Oğuz bey, çok doğru söylediniz helal olsun
@oguzkuafor DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ EFENDİ SİZ İKİ DİL BİLİYORSUNUZ HERHALDE .BU ADAMIN YAPTIKLARINI TABİ Kİ DOĞRU BULMUYORUM AMA OKUMAKLA DA ADAM OLUNMUYOR SAYIN DEĞERLİ KARDEŞİM İNEK GİBİ GİDİP OKUL OKUYORSUNUZ AMA HALKIN İÇİNE ÇIKINCA İKİ KELİMEYİ BİR ARAYA GETİREBİLENE AŞK OLSUN ÖNEMLİ OLAN İNSANIN KENDİNİ YETİŞTİRMESİDİR GERİSİ YALAN ....OKUMUŞ CAHİLİM BENİM....
o zaman meclis boş kalır Tr de...
salıverin bunu doğaya otlasın, ulusun, kişnesin, kükresin dogal yaşamına salmak lazim bunları
@oguzkuafor Aslına bakar isek Kurt köpeklerin ''Atasıdır'' Kurt asla evcilleşmez. Hiç bir zaman başaramamışlar. Özgürlüğünü sever. Asil bir hayvandır. Bu nedenle de Bozkurt Türkün simgesidir. Simge olarak kabul edilir. Onun gibi ''Köpek'' lerin atası gibi ulunmaz!!! Ulur isen böyle derler işte.
@oguzkuafor TÜRK dili ve kurt dili biliyor ya...
@kiziroglu075 benim iki dil bilmem önemli değil önemli olan ülkemizdeki vekillerin bir vizyonu duruşu ve bilgili olmasıdır, cünkü bu vekiller bizleri sadece ülkemizde değil dunyada örnek alınması gereken insanlardır,okumakla tabiki adam olunmaz ben okumamışlar adam değildir demedim yanlış okumuşsun yada anlamışsın değerli arkadaşım iki kelimeyi araya getiremeyen insanları zaten vekillik ile alakası olmaması gerekir benim tanıdığım ,bu adam zengin bu adam bir boka yaramaz ama cevresi geniş faydası bize cok olur değilde ülkemize faydası olur olması gerekirken malesef bugün bu konumdayız .
@olur_olur_1987 kafa işte iyi oku ne demek sitediğimi anla anlamaz isen anlıyacak akıllı birini bul okut sana anlatsın ,türk dili bilirim, kurt dersen hayvanları severim ama dili bilmem .
neyin kafasını yaşıyorsun acaba
Adam kurt uluyabilir :))
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler