Tanzim satış kuyruğunda İrfan Değirmenci'ye tepki! 'Çekme' diyerek kameraya saldırdılar

Tanzim satış kuyruğunda çekim yapan gazeteci İrfan Değirmenci tepkiyle karşılaştı. Vatandaşların görüşlerini almak isteyen Değirmenci'ye, sırada bekleyen bazı kişiler 'provokatörlük' yapıyorsun diyerek tepki gösterdi ve çekim yapmasını engelledi.

Sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirilen tanzim satış uygulaması dün başladı. Pek çok noktada hayata geçirlen uygulamaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluştu.

Düşük fiyatlardan bazı vatandaşlar memnun olurken, bazıları ise oluşan uzun kuyruklara sitem etti.

İRFAN DEĞİRMENCİ'YE TEPKİ

Vatandaşların kuyrukta beklediği sırada çekim yapmak isteyen gazeteci İrfan Değirmenci'ye ise bazı kişiler tepki göstererek, müdahale etti.

KAMERASINA MÜDAHALE ETTİLER

Değirmenci'nin kamerasına yansıyan görüntülerde, Ankara'da açılan 'Halk Sebze' çadırı önünde çekim yapıp vatandaşın düşüncelerini öğrenmeye çalışan Değirmenci'nin kamerasına, "Çekme lan" diyerek vurduğu görülüyor.

Provokatörlükle suçlanan Değirmenci'nin cep telefonunun kamerası kapatılırken, röportaj yapmasına izin vermediler.

Öte yandan bazı kişilerin de Değirmenci'ye sahip çıkarak, yaşananlara isyan ettiği görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 214 yorum
Devlet fabrika mı işletir deyip, ne var ne yoksa sattılar.. Peki devletin işi manavlık yapmak mı ?
Ülke bitmiş birde buna alkış tutanlar var yazık
@r.etkar ucuz olsa kabahat pahalı olsa kabahat ulan bi bitmediniz ülkede
ne oldu zoruna giden nedir, ne güzel fiyatlar düşüyor? yaa sizin derdiniz nedir? ulan patlıcan biber yükselir hükümet istifa. fiyatlar düşer yine tayyip istifa. oģlum siz ne ayaksınız?
@r.etkar Fabrikatör devlettik manav devlet olduk. Demek ki büyük devlet böyle olunuyor.
@r.etkar biz bi ayak değil bu ülkenin vatandaşıyız geçmiş dönemlerde tüp kuyruğu hastane kuyruğu diye çatan adam şimdi meyve sebse kuyrukları oluşturdu ülkede sataçak devet işletmesi kalmadı asıl sen ne ayaksın bu milletin malını satanlara tepki göstermiyorsun
@extrabilenadam SEN SUS HALA NE YÜZLE KONUŞURSUNUZ TARIM ÜLKESİ VATANIM NE HALE GELDİ SİZİN GİBİLERİN SAYESİNDE.
@r.etkar İşletecek fabrika kalmadı. Hepsini yandaşlara peşkeş çektik.
@r.etkar ülkeyi yönetemediniz belki manav ve market işini başarabilirsiniz , gerçi o da tercübe ister de neyse
@extrabilenadam Benzin ve mazot tanzim satış noktaları da var mı? Seçim yatırımı ot satıyorlar. Haberin olsun.
@r.etkar sizide peşkeş çekseydi keşke
Rezilliğin sebebi kendileri. Sende bunu kameraya alıyorsun ona bozuluyorlar. O KUYRUĞUN SEBEBİ O KUYRUKTAKİLER !! O yüzden ağlayıp zırlamayın
Eskiden tüp, ekmek, yağ vs kuyruğu olurdu. Şimdi domates salatalık kuyruğu var. Bizi bu duruma düşürenler utansın. Evlatlarımıza anlatacak bir anımız var artık. Sene 2019 biz patates soğan kuyruğuna girerdik.Hey gidi günler diye.. Eeeyy ceeehhaaapeee duyuyor musun .!!!
@egecey tüp yağ kuyrukları yokluktan olmuyor muydu onlarıda anlatsana biraz.. tanzimin sebebi tüp yağdaki gibi yokluk aracılar olmadan direk satıştır.. sıra dediğin yerde de 1-2 dk ya beklersin ya beklemezsin.. ama işte bunu senini gibi nankör şerefsizlere anlatmak zor..
@taximlei Yokluktan oluyordu da neyin yokluğu, sen onu düşündün mü? Ama düşünemezsiniz çünkü YASAK!! Ülke çoluk çocuk kadın erkek genç yaşlı demeden savaşmış çatışmış can vermiş. Ne ekecek halk kalmış ne de elde avuçta başka birşey.. Savaştan çıkmışız yokluk yakadan onun için akıyor. Sene 1940 lar. O zamandan bu zamana o yoklukla yığnla fabrika, ticarethane kooperatif kurulmuş. Şimdi ne açılmış, ne üretilmiş, ne ihraç ediyoruz?? Azıcık düşünün ya azıcık.!! El vicdan diyorum. Savaşta ölmüş ecdadınıza acıyın bari de biraz yorum yapın, eleştiri yapın. Partizanlğı bırakın ülkenin gelceğini düşünn
@sevi_m53 kardeş 1980 lerdeki yağ şeker ekmek kuyruğu nasıl savaşa bağlarsın. savaş biteli 50-60 yıl olmuş. üstelik Almanya bizden sonra 2. dünya savaşı atlatmış adamlar bizden kat kat üstünlerdi. yani savaşla değil yanlış yönetimle alakalı.
@selimkaraman Adam **Sene 1940 lar ** diye açıklama yapmış nerenler okjudun? 80 lerdeki kuyrukları soruyorsan o kuyruklar 1974 de yaptığımız Kıbrıs Çıkartması sonucu rövanş olarak ülkemize uygulanan ambargonun sonucuydu.Yaşın yetti mi bilmiyorum.
@selimkaraman okumadığınız buradan belli kıbrıs barış harekatı desem?
@egecey 1974 kıbrıs savaşından dolayı dünyaya kafa tuttuğuzdandır abd başta olmak üzere bütün ülkelerden anbargp yedik o yüzden o kuyruklar oluyordu ama tc hiçbir zamanda domates soğan kuyruğu yokluğu görmediydi bunuda gördük anladınmı
@sevi_m53 bunlarda insaf olmaz öküzlük böyle bir şey çekme ulan ne demek godoş
@selimkaraman bilmiyorum yaşın yetermi ama o da ekonomik bir savaştı Kıbrıs barış harekatı dolayısıyla ABD tarafında ülkeye yapılan ambargoyu da bir hatırla istersen
@egecey yani sebze kuyruğu yanlış yönetimle alakalı diyorsun
@variphrase yaşı yetiyorda aklı yetmiyor zavallının
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler