Tatile giderken çantanıza koymanız gereken 10 teknolojik ürün! Sakın unutmayın

Seyahatlerinizde ve tatil için gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurmanız gereken en önemli teknolojik ürünleri sizler için derledik. Aman, çantanıza bunları koymayı unutmayın!

Tatile giderken çantanıza koymanız gereken 10 teknolojik ürün! Sakın unutmayın

Uçsuz bucaksız koylarda şehir hayatının tüm stresini atmayı planlıyor olsanız da sosyal medya iletişimi, online alışveriş ya da bankacılık işlemlerinin tüm hızıyla devam etmesine engel olmak mümkün değil. Yapılan araştırmaların sonuçlarına göre Türklerin tatilde en çok fotoğraf paylaşan ikinci millet olması ve tatil sırasında mobil cihazları tamamen kapatanların oranının sadece yüzde 11 olması akıllı teknolojilerin hayatın her alanında yaygınlaştığının göstergesi.

İşte tatilde yanınıza almanız gereken o teknolojik ürünler...

Taşınabilir Powerbank

İhtiyacınız olan tüm powerbank ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657701_Anker_PowerCore_Speed_20000_mAh_PD_Ta____nabilir___arj_Cihaz___min__1_

Teknolojinin ulaştığı noktada pek çok işlemin mobil cihazlar üzerinden yapılması adaptör ve kablolara bağlı bir yaşantıyı doğurmuştu ki Powerbank’lar imdadımıza yetişti. Her türlü akıllı cep telefonunu, akıllı saat, adım sayar, diz üstü bilgisayar, tablet ile kameraları şarj edebilen cihazlar, taşınabilirliği ve ekonomik olmalarıyla oldukça avantajlıdır. Powerbank’larda en önemli nokta batarya kapasitesi ve hızlı şarj teknolojisidir.

Gürültü Önleyici Kulaklık

İhtiyacınız olan tüm gürültü önleyici kulaklık ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657713_Anker_Soundcore_Space_NC__2__min

Gürültü önleyici (noise-cancelling) kulaklıklar, gürültü kirliliği konusunda tüketicinin imdadına yetişiyor; huzurlu ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenlerin öncelikle tercih ettiği tatil dostu ürün oluyor.

Araç İçi Güvenlik Kamerası

İhtiyacınız olan tüm araç içi güvenlik kamerası ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657713_Anker_Roav_Dashcam_C1_min

Sosyal medyada paylaşılan yol hikâyelerinin kahramanı araç içi kameralar, yol güvenliği için de ihtiyaç halini aldı. Uzun süren tatil yolculuğunuzda güvenliğiniz için aracınızda araç içi kamera bulundurmalısınız.

Araç Şarjı ve Araç Bulucu

İhtiyacınız olan tüm araç şarjı ve ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657711_Anker_Roav_Smartcharge_F2_Ak__ll___Ara___Bulucu_Bluetooth_H__zl___Ara_____arj__

Yabancısı olduğunuz bir yerde tatil sırasında aracın yerini bulamamanız tatil keyfinize gölge düşebilir.

Akıllı Taşınabilir Projeksiyon Cihazı

İhtiyacınız olan tüm akıllı taşınabilir projeksiyon cihazı ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657711_Anker_Nebula_Capsule

Tatil dışı kültür sanat etkinliklerine vakit ayırmak, özellikle de en az 1 saatlik filmleri seyretmek mümkün olmayabiliyor.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık

İhtiyacınız olan tüm kablosuz bluetooth kulaklık ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657728_Anker_Liberty_Air

Doğayı keşfe çıktığınızda müzik keyfini de kesintiye uğratmamak için tatile çıkmadan önce seyahat çantanıza Bluetooth kulaklık koymayı unutmamalısınız. İnsan kulağının işitme sınırının ötesinde sesteki ses yüksekliği işitme hasarına yol açabilir. Kablosuz kulaklıklar bu noktada büyük avantaj sunuyor.

Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

İhtiyacınız olan tüm taşınabilir bluetooth hoparlör ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657725_Anker_Soundcore_Flare_Bluetooth_Hoparl__r

Tatil köyünde, sahilde ve benzer dış mekânlarda kullanabileceğiniz taşınabilir hoparlörler, müzik dinleme sürecinin kesintisiz devam etmesini mümkün kılıyor.

Araç İçi Şarj Cihazı

İhtiyacınız olan tüm araç içi şarj cihazı ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657707_Anker_PowerDrive__2_42W_QuickCharge_3.0_H__zl___Ara_____arj_Cihaz__

Şehirlerarası tatil yolcuğunda özellikle navigasyon uygulamasını kullanıyor ya da online dijital müzik platformlarından müzik dinliyorsanız mobil cihazların pil durumu sıkıntı yaratabilir. Bu gibi durumlarda araç şarj cihazı varsa telefonunuzun ve tabletinizin bataryası dert olmaktan çıkar.

USB Dönüştürücü Kablo

İhtiyacınız olan tüm USB dönüştürücü kablo ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657727_Anker_USB___C___Lightning

Hem USB bağlantısı sağlayarak görüntü aktarımı yapmak hem de cihazınızı şarj edebilmek kablo karmaşası olmadan da mümkün. Tatilde ölümsüzleştirdiğiniz anları başkasına aktarabilmek ve bunu yaparken şarj sorunu yaşamamak için USB-C - Lightning kablosu edinmelisiniz.

Akıllı Baskül

İhtiyacınız olan tüm akıllı baskül ürünleri kaçırılmaz fırsatlar ve geniş ürün yelpazesiyle Amazon'da keşfetmek için TIKLAYIN!

1562657729_Anker_Eufy_BodySense_Ak__ll___Bluetooth_Tart____Bask__l___V__cut_Ya_____l__er

Havuz, deniz, gezilecek yerler derken ara öğünleri unutabilir veya “denizde yüzmek acıktırır” efsanesi gerçeğe dönüşüp kilo alabilirsiniz. Sağlığınız için kontrolü elden bırakmamalısınız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler