The Irishman konusu ve The Irishman oyuncuları! The Irishman fragmanı

The Irishman, usta yönetmen Martin Scorsese’nin Netflix’te yayınlanan son filmi. Birbirinden efsane isimleri bir araya getiren The Irishman’in oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci başrolleri paylaşıyor. The Irishman, Jimmy Hoffa'nın esrarengiz kayboluşunu konu alıyor.

The Irishman, Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi ustaları bir araya getiriyor. Oscar ödüllü deneyimli yönetmen Martin Scorsese imzalı The Irishman, 175 milyon dolarlık bütçesiyle ön plana çıkıyor. The Irishman, Charles Brandt’ın I Heard You Paint Houses kitabından filme uyarlandı. Oscar ödüllü yönetmen Martin Scorsese imzalı The Irishman’in senaryosu, Steven Zaillian’ın kaleminden çıkma.

THE IRISHMAN KONUSU

Usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci'yi bir araya getiren Martin Scorsese imzalı The Irishman, 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika'da organize suç dünyasını anlatıyor. Amerikan tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevi sendika lideri Jimmy Hoffa'nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

THE IRISHMAN OYUNCU KADROSU

Al Pacino, Robert De Niro, Harvey Keitel ve Joe Pesci The Irishman için bir araya geldi. 209 dakika uzunluğundaki yapımda Ray Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jack Huston, Kathrine Narducci, Jesse Plemons, Domenick Lombardozzi, Paul Herman, Gary Basaraba, Marin Ireland gibi isimler boy gösteriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
oyuncular tamam süper isimler ama artık yaşlanmış olmaları nedeniyle performansları oldukça düşük.kurgu konu on numara. keşke yeni yetenekli isimlerle yapsalardı .sonuçta herşeyin bir sonu var bu isimlerle olmamış
Güzel film... Ama sonu bir biyografi filmi ve sırların olmasından mütevellit pek tatmin edici değil... Fantastik filmlerden midesi bulananlara ilaç gibi ama.
dün bir bölümünü arkadaşım izletti 3 saat 40 dakika olması lazım güzel ve hızlı bir film dikkatle izlemezsen çok şey kaybedersin :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler