Tolga Duğles kameralara yakalandı Gülben Ergen iddiası için ne dedi?

Gülben Ergen skandalının patladığı günden beri açıklama yapması beklenen Tolga Duğles Kuruçeşme'de kameralara yakalandı.

Ne konuşulanlar hakkında yorum yapan ne de hakkında çıkan iddiaları yalanlayan Tolga Duğles, skandal haberlerden sonra ilk kez görüntülendi. Peki eşiyle barışmadığı, Gülben Ergen ile de konuşamadığı söylenen Tolga Duğles, yaşananlarla ilgili ne açıklama yaptı?

tolga_dugles_gulben_Ergen

HİÇBİRİNİ İNKAR ETMEDİ!

Son görüntülendiği günden bu yana kilo aldığı gözlenen Duğles, mikrofonlar uzatıldığında Gülben Ergen ile ilgili merak edilen sorularla karşı karşıya kaldı. Fakat sorulan hiçbir soruyu cevaplamadı. Ne hakkında çıkan yasak aşk iddialarıyla ilgili konuşan ne de Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'ten kendisi için boşandığı yönünde çıkan haberlerle ilgili konuşan Tolga Duğles, soru yağmuruna tutulması üzerine birlikte yemek yemeğe geldiği arkadaşlarının yanına koşar adım geri döndü. Çıkan haberleri yanıtsız bırakarak yalanlamaması ise kafalarda soru işareti bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
adam ne dicek evet erhan celigi benimle bynuzladi gulben,siz degerli basin mensuplarida bi guzek nanik cekip tum turkiyeye duyurdunuz bizi dicek hali yok :))))
tek derdimizde buydu yani
size ne lan haberciler. ben bilmek istemiyorum. yanlışlıkla girdim habere. hahaha
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler