SPOR

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt

Trabzonspor resmi internet sitesinden Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç'a yanıt verdi.

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt

Trabzonspor resmi internet sitesinden Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç'a yanıt verdi.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Bugün, gücünü yalnızca ekonomik üstünlüğünden alanların, tıpkı Aziz Nesin'in Gol Kralı romanındaki gibi sahip olduğu zenginlikle futbolcu dahi olabileceğini sanan Sait Hopsait'ler devrinin sonuna gelinmiştir.

Ne gariptir ki kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Bankalar Birliği tarafından yürürlüğe konan talimat ile yapılandırmalara uymasından ve dahası kurallara riayet etme noktasında sergilediği ısrardan dolayı suçlanıyor!

Trabzonspor için kurgulanmış model" sözleri ile yaratılmak istenen algı, kuralları kendi hesap ve çıkarlarına uygun düzenlemeye alışmış şahısların, üstünlük kurmaya çalıştığı ve artık iflas eden bir düzen karşısındaki çaresizliklerinin dışavurumudur!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
hassiktir ordan şikenin kabadayılığın tillahı futbolun teröristleri rum soylu adiler! Haddinizi bilin! Yoksa o şehir basınıza yıkılır!
2010-11 KUPASININ SAPI SİZİN. ASLI İSE MÜZEMİZDEDİR BUYRUN GELİN SÖZ ALTINSA SAPINI GÜMÜŞLEYİN. SİZ HEPİNİZ BİZ İSE TEKİZ. FETÖYÜ İNDİRDİK KUMPASI İNDİRDİK. AGLAMADİGİNİZ YER KALMADİ. NEYİ ALDİNİZ?
@eray0007 neyi indirdiniz bir insan göz göre göre kendini kandırırmı fetöcü olduğunuz kanıtlandı hatta eski başkanınız tekrar yargılanacak boşuna kendini kandırma doğru neyse onu söyle kimseyede laf sokma
sapmı lazım oldu sana biz sap almadık ama birşeyler uydururz aratmayız onu merak etme
@eray0007 öyledir hep öyledir
@eray0007 2011 kupası komple monteleyn kendinize ulan yüzssüzer aşkar olduğu halde hala reddedicek kadar aşagılıksınız
şikeci lere ne anlatsan boş helal olsun trabzonuma
@ayd6161 -fetöcülerede
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler