Trump: Benimle çalışmak istiyorlar çünkü eğlenceliyim

Beyaz Saray’ın bahçesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ABD Başkanı Donald Trump, Bolton'dan boşalan koltuk için çok sayıda aday olduğunu belirterek, “Bu işi isteyen çok kişi var. Harika bir iş. Harika bir iş, çünkü Donald Trump’la çalışmak çok eğlenceli" dedi.

Trump: Benimle çalışmak istiyorlar çünkü eğlenceliyim

Trump, Maryland eyaletinde yer alan Baltimore şehrine ziyareti öncesi Beyaz Saray’ın bahçesinde açıklamalarda bulunup, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"İRAN BİZİMLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR"

Trump, bir gazetecinin kendisine yönelttiği soruya, “Kuzey Kore’nin bizimle görüşmek istediğini düşünüyorum. Size diyebilirim ki İran da bizimle görüşmek istiyor ve Çin de bir anlaşma yapmak istiyor” ifadelerini kullanarak yanıt verdi.

"BENİMLE ÇALIŞMAK İSTİYORLAR ÇÜNKÜ EĞLENCELİYİM"

Öte yandan Trump, John Bolton'dan boşalan Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanlığı koltuğu için 15 adayın olduğunu söyleyerek, gelecek hafta Bolton yerine kimin getirileceğine karar vereceklerini açıkladı.

Trump, açıklamasında “Bu işi isteyen çok kişi var. Harika bir iş. Harika bir iş, çünkü Donald Trump’la çalışmak çok eğlenceli ve kolay da bir iş. Neden kolay biliyor musunuz? Çünkü tüm kararları ben veriyorum” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Yav he he
NE ŞANSLI HERİF LA SEÇİMİ RUS İSTİHBARATI SAYESİNDE KAZANDI RUSLAR TORPİL YAPMIŞ ŞİMDİ KONUŞUR TABİ ABD HALKINI KANDIRDILAR
ÇÜNKÜ ; ROLÜNÜ İYİ OYNUYORSUN BİRİLERİ SENİ İYİ YÖNLENDİRİYOR TRUMP İYİ BİR FİGURAN OLURSUN SENİN GİBİ KOLAY FİGURANI BULMAK HOOLYWOOD SETİNE GELEN FİGURANLARDAN DAHA KOLAYSIN FİGURAN TRUMP ROLÜNÜ İYİ OYNA BAKALIM SANA NE GÖREVLER VERİLECEK KUKLA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler