Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, HDP'li Ayhan Bilgen'in elini sıkmadı

Kars'ta 23 Nisan kutlama törenlerine "tokalaşma krizi" damga vurdu. 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Kars Belediye eş başkanları HDP'li Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca'nın elini sıkmadı.

Kars’ta 23 Nisan kutlama törenlerine Garnizon Komutanı damga vurdu. 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Kars Belediye eş başkanları ile tokalaşmadı.

KOMUTAN ELİNİ ÇEKTİ

Kars Valiliği önünde sabah gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tören alanına gelen Kars Belediye eş başkanları 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut ile tokalaşmak istedi. Bu sırada Tuğgeneral Özgür Nuhut kendini geri çekti.

Kutlama programında protokolde yer alan 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, Kars Belediye eş başkanları Ayhan Bilgen ve Şevin Alaca ile tokalaşmadı.

Kısa süreli şaşkınlık yaşayan HDP’li eş başkanlar daha sonra programlarına devam etti.

Öte yandan komutanın verdiği tepki kısa sürede Twitter'da Trend Topic oldu.

(İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 295 yorum
günümüzde artık bazı doğru olan hareketler haber değeri taşımakta paşamız doğru olan hareketi yapmıştır
Helal olsun
niye helal olsun bu hareketiyle saygi bilmeyen edepsiz terbiyesiz bir siradan degersiz biri oldugunu gostermistir.madem oyle adam ol oraya hic gitme
@ilyas_avci_1979 Yorumlara bak! Komutana helal olsun diyenlerin çoğu hdp ile el birliği yapıp ittifak kuran partilere oy verdiler. Vallah komiksiniz.
@ilyas_avci_1979 komutan mı terbıyasiz edepsiz değersiz send herhalde pkk sevicisin zoruna gitmiş terörle aralarına mesafe koymadıktan sora hiçbir hdp linin vatansever insanların için hiçbir değeri yoktur
@ido_pling_1978 sen ne edepsiz birisisin.
@ido askerine kurşun sıkanlarla el ele gezenlerin elini sıkmadığı için mi saygısız terbiyesiz sıradan biri oldu. sen ne tür bi malsın?
@ilyas_avci_1979 emin ol bilseydi hiç gitmezdi
@forhapys HDP ile elbirliği yapan Haburda davul zurna ile karşılayandır,çözüm süreci adı altında PKK yenbiden toparlanıp güçlendi buna imkan verildi,doğruları görrmüyormusunuz?
@medikalci hdp ile ak parti iş birliği yaptığı için mi her seçim döneminde hdp chp ile birlikte oluyor ???
@ilyas_avci_1979 akp ış bılrıpı yaparken akp oy vermedın mı
helal olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler